Konya Olay’dan Vali Canbolat’a ziyaret

Konya Olay'dan Vali Canbolat'a ziyaret

Konya Olay Gazetesi Sahibi Kemal Soylu, Konya Valisi Yakup Canbolat’ı ziyaret ederek, Konya’nın yatırımlarını görüştü. Konya gündeminin değerlendirildiği ziyarette Vali Canbolat, “Konya’nın huzuru ve refahı için gece gündüz çalışıyoruz” dedi

17 Nisan 2018 - 17:36 - Güncelleme: 17 Nisan 2018 - 17:41

Konya Olay Gazetesi Sahibi Kemal Soylu, Konya Valisi Yakup Canbolat’ı makamında ziyaret etti. Konya gündeminin konuşulduğu ziyarette Vali Canbolat, Olay Gazetesi’ni, basın meslek ilkelerinden ayrılmadan yaptıkları yayıncılık nedeniyle tebrik etti.
Konya’nın huzuru ve güveni için 24 saat çalışmaya devam ettiklerini dile getiren Vali Canbolat, bu konuda destek veren medya çalışanlarına da teşekkür etti. Konya’nın sağlıktan eğitime, ekonomiden sanayiye, su kaynaklarından yeni nesil projelerine kadar her konuda gelişmesi için gece gündüz çalıştıklarını kaydeden Canbolat, bu konuda basını yanlarında görmekten memnuniyet duyduklarını söyledi.
Konya Olay Gazetesi olarak, haklının ve doğrunun yanında olduklarını ve yayınlarını da bu ilkeler doğrultusunda yapmaya gayret gösterdiklerini belirten Kemal Soylu ise Flaş Medya Grup olarak da hem yerel Olay Gazetesi ile Konya’da hem de temsilcisi oldukları ulusal basın ile Konya’yı gündeme tutmaya çalıştıklarını bildirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konyaspor Gençler'e 4 eksikle hazırlandı
Konyaspor Gençler'e 4 eksikle hazırlandı
Koronavirüs önlemli ikinci cuma namazı kılındı
Koronavirüs önlemli ikinci cuma namazı kılındı