Konya’dan Mehmetçiğe destek tırı

Konya'dan Mehmetçiğe destek tırı

Barış Pınarı Harekatı'nda Mehmetçiğe destek veren Ribat Eğitim vakfı, Konyalıların desteğiyle hazırlanan yardımları da Moral Tırı ile operasyon bölgesine ulaştırdı

24 Ekim 2019 - 11:50

Barış Pınarı Harekatı’nda Mehmetçiği yalnız bırakmayan Türk milleti dualarla ve moral ziyaretleri ile Mehmetçiğin yanında olmaya devam ediyor.

Akçakale'de sınır hattındaki sıfır noktasında hudut karakollarını ziyaret eden Ribat Eğitim Vakfı heyeti de Mehmetçiğe moral vermek ve yanlarında olduklarını göstermek amacıyla Anadolu’dan bölgeye gönderilen hediyeleri ulaştırdı. Şu ana kadar girilemeyen noktalara ulaşan Ribat Heyeti, Mehmetçik ile buluşarak, Konyalı hemşehrilerinin dualarını ve hediyeleri kendilerini takdim etti.

Ribat Heyeti, Vakfın tüm birimleri ile bölgede sıcak gelişmelerin ardından mazlumların yanlarında olacaklarını belirterek, Mehmetçiğin sınırda sıcak çatışmalarla beraber sahada, bölge halkına nasıl kol kanat gerdiklerini gördüklerini söyledi. Heyet, Mehmetçiğin, güvenilir yaşam alanları açma konusunda da yanlarında olacaklarını aktardı.

Ribat heyeti açıklamasında, “Ribat Eğitim Vakfı olarak Konyalı kardeşlerimizin hediyelerini, milletin gururu, ümmetin umudu Mehmetçiğimize moral tırımızla ulaştırdık. Emeği olan tüm kardeşlerimize teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Başardık"
Konyaspor 3 puana uzatmalarda penaltıyla kavuştu
Konyaspor 3 puana uzatmalarda penaltıyla kavuştu