Konya’da yılın ilk bebeği Yusuf Eren oldu

Konya'da yılın ilk bebeği Yusuf Eren oldu

2021'in ilk bebeği Yusuf Eren, saat 00.03'te dünyaya gözlerini açtı. Ağıl çiftinin ikinci bebeği Yusuf Eren'in ilk ziyaretçileri İçişleri Bakan Yardımcısı Erdil, Vali Özkan ve Sağlık Müdürü Koç oldu

01 Ocak 2021 - 11:38 - Güncelleme: 01 Ocak 2021 - 12:35

Konya'da yeni yılın ilk bebeği Yusuf Eren oldu. 

Anne Melek Ağıl, Dr. Ali Kemal Belviranlı Kadın, Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde saat 00.03'te normal doğumla 4 kilo 40 gram ağırlığında, 53 santimetre boyunda bir erkek çocuğu dünyaya getirdi. Melek ve Enver Ağıl çifti, bebeklerini yılın ilk dakikalarında kucaklarına aldı.

İkinci kez anne olan Melek Ağıl, "Çok mutluyum, çok heyecanlıyım. Allah herkese nasip etsin. Yeni yıl, herkese hayırlı olsun. Allah'ım tüm milletimizi virüsten kurtarsın inşallah. Bebeğimi sağlıklı bir şekilde kucağıma aldım. Bebeğim, 2020'nin en güzel armağanı oldu. Aralık ayı başında bekliyorduk. İnat etti yılbaşında doğdu. Şanslı bebekmiş" dedi.

Dr. Ali Kemal Belviranlı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde dünyaya gözlerini açan bebek ile annesinin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

İçişleri Bakan Yardımcısı Tayyip Sabri Erdil, Konya Valisi Vahdettin Özkan ve İl Sağlık Müdürü Prof.Dr. Mehmet Koç, aileyi hastanede ziyaret ederek, altın hediye etti, bebeğe sağlıklı ve uzun ömür diledi.

Yılın ilk bebeği Yusuf Eren'in doğumunda bulunan ebe hemşirelerden Hacer Özel'in de doğum günü olduğu anlaşılınca pasta ile kutlama yapıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özkuloğlu Kasap 2. Şubesini açtı
Özkuloğlu Kasap 2. Şubesini açtı
56 saatlik kısıtlama başladı
56 saatlik kısıtlama başladı