Konya Altınokta Körler Derneği’nden üyelerine destek

Konya Altınokta Körler Derneği'nden üyelerine destek

Konya Altınokta Körler Derneği, bu Ramazan'da da ihtiyaç sahibi üyelerini unutmadı ve hayırseverlerin desteğiyle üyelerinin ihtiyaçlarını karşıladı

30 Nisan 2021 - 13:01

Konya Altınokta Körler Derneği, ihtiyaç sahibi üyelerinin bayram öncesi hem ihtiyaçlarını karşıladı hem de hayır dualarını aldı.

Dernek Başkanı Mehmet Ali Şahin yaptığı açıklamada, “Dernek olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Ramazan ayı içerisinde de ihtiyaç sahibi üyelerimi tespit ederek ihtiyaçlarının karşılanması noktasında elimizden gelen gayreti gösterdik.

Hayırsever iş adamlarımızın da destekleri ile ihtiyaç sahibi olan görme engelli kardeşlerimize ayakkabı ve çeşitli ihtiyaç maddelerini dağıttık.

Derneğimize ve ihtiyaç sahibi ailelerimize her konuda destek olan hayırsever sanayici ve iş adamlarımıza tüm üyelerimiz adına bir kez daha teşekkür ederim. Elimizden geldiği sürece bu tür faaliyetlerimize devam edeceğiz inşallah.

Bu vesile ile bizlere her konuda destek olan ve sesimizin kamuoyunda duyulmasına vesile olan siz değerli basın mensubu arkadaşlarımıza da şükranlarımı sunarım” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüste günlük vaka sayısı 10 bini geçti
Koronavirüste günlük vaka sayısı 10 bini geçti
Yeniden Refah Partisi bayramlaştı
Yeniden Refah Partisi bayramlaştı