KONAD Başkan Özcan’dan THY yetkililerine teşekkür

KONAD Başkan Özcan'dan THY yetkililerine teşekkür

Konya ve Frankfurt arasında karşılıklı direk düzenlenen ilk seferler Konya'ya gelen KONAD Başkanı Özcan, seferleri düzenleyen THY yetkililerine teşekkür etti

01 Temmuz 2020 - 17:41

Almanya'nın Frankfurt Havalimanı'ndan Konya'ya karşılıklı düzenlenen direkt seferler Almanya'da yaşayan Türkler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Haftada 1 gün düzenlenen seferlerin Türk vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandığını belirten KONAD Başkanı Sait Özcan, THY yetkililerine teşekkür etti.

Almanya'da yaşayan Türk vatandaşların Konya, Karaman ve Aksaray'a ulaşımını büyük ölçüde kolaylaştıran seferlerin konması için büyük mücadeleler verdiklerini dile getiren Özcan, "Git-Gel 6 saat sloganıyla başlayan direkt Frankfurt-Konya, Konya-Frankfurt arasında başlayan ve tarihi bir olay olan ilk seferde ben de yerimi aldım. Hemşehrilerimize hayırlı olsun. Seferlerin başlatılmasında öncülük edip, gündeme getirmemizde bize destek veren hemşehrilerimize de teşekkür ediyorum" dedi.

THY Konya Müdürü Ensar Kılıçoğlu, ilk seferle yolculuk eden Özcan'a üzerinde Konyaspor renkleri ve logosundan oluşan uçak maketi takdim etti. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hasta sayısı en fazla artan iller arasında yine üçüncüyüz
Hasta sayısı en fazla artan iller arasında yine üçüncüyüz
Kırım'da 380 yıllık camide ezan sesi yankılanacak
Kırım'da 380 yıllık camide ezan sesi yankılanacak