Kılca: Hizmetlerimizi ortak akılla yapıyoruz

Kılca: Hizmetlerimizi ortak akılla yapıyoruz

AK Parti Konya Milletvekili Sorgun, Karatay Belediye Başkanı Kılca ve Meram Belediye Başkanı Kavuş, Cuma Buluşmaları kapsamında Aykent Merkez Camii’nde vatandaşlarla buluştu

15 Ekim 2021 - 16:32

Hizmet kalitesinin yükseltilmesine ve istişarelerle şehrin gelişimine katkı sağlayan Cuma Buluşmaları’nın bu haftaki adresi Fevzi Çakmak Mahallesi’ndeki Aykent Merkez Camii oldu.

Cuma Buluşması’na AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular ile AK Parti merkez ilçe teşkilatlarının yönetim kurulu üyeleri katıldı. Bölge esnafının ve vatandaşların Cumasını tebrik eden başkanlar, vatandaşların mahallelerine yönelik taleplerini de dinledi.

HEP BİRLİKTE ŞEHRİMİZE AŞKLA HİZMET EDİYORUZ

Kılca, belediye hizmetleriyle ilgili vatandaşların öneri, istek ve düşüncelerini kendilerine birinci ağızdan ilettiğini, birçok konuda istişareler gerçekleştirdiklerini bunun da hizmet kalitelerine önemli katkılar sağladığını belirtti.

Belediye olarak hizmetlerini vatandaş ve mahallelerin ihtiyaçlarına göre şekillendirdiklerini belirten Başkan Kılca “Cuma günlerinin bereketini her hafta farklı bir mahallede vatandaşlarımızla birlikte yaşıyoruz. Bu buluşmalarımız çerçevesinde hem ilçemize ve mahallelerimize yaptığımız çalışmaların yansımalarını vatandaşlarımızdan, bölge esnafından dinliyoruz hem de varsa farklı ihtiyaç ve istekleri onları da yine hemşehrilerimizle istişare ediyoruz. Bu açıdan Cuma Buluşmalarımızı ve hemşehrilerimizle bir araya geldiğimiz tüm programlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Konya belediyeleri olarak çok güzel bir uyum içerisindeyiz. Hep birlikte şehrimize aşkla hizmet ediyoruz. Ben bu vesileyle her zaman bizlere dualarını ve desteklerini esirgemeyen tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüste vefat sayısı 200 sınırında
Koronavirüste vefat sayısı 200 sınırında
Mevlana'yı Anma Törenleri başladı
Mevlana'yı Anma Törenleri başladı