Kılca: Esnafımızın sorunlarına hızlı çözükler üretiyoruz

Kılca: Esnafımızın sorunlarına hızlı çözükler üretiyoruz

Belediyenin rutin hizmetlerinin yanında vatandaşlardan gelen her türlü beklentiye hızlı çözümler ürettiklerini belirten Kılca, “Esnafımızı çok önemsiyoruz. Çünkü esnafımız, ekonominin ticaret ve toplumsal bütünlüğün en önemli unsurudur” dedi

28 Eylül 2021 - 15:47

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Cemil Çiçek Caddesi üzerinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti. AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç’in de katıldığı ziyaretlerde Başkan Hasan Kılca, vatandaşın talep ve önerilerini dinledi.

Karatay Belediyesi’nin bölgede yürüttüğü çalışmalar hakkında da esnafla istişarelerde bulunan Kılca, esnafın muhtarlardan sonra mahallelerdeki ihtiyaçları en iyi bilen kesim olduğunu aktardı.

KARATAY İÇİN NE GEREKİYORSA YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Kılca, “Pandeminin etkisi hala tüm dünyada devam ediyor ancak bu zor günleri de inşallah kısa zamanda aşıp özlediğimiz günlere birlikte ulaşacağız. Bizler de vatandaşlarımıza hizmet ederken talepleri almaya ve gerekli istişarelerde bulunmaya özen gösteriyoruz. Çünkü vatandaşımızı ve esnafımızı önemsiyoruz. Özellikle esnafımız; toplumsal bütünlüğün, ekonominin ve ticaretin çok önemli birer unsuru. Aynı zamanda bölgelerini de çok iyi bilen ve tanıyan kesim. Dolayısıyla bu ziyaretler bizim için oldukça faydalı geçiyor ve buluşmalarımız bizler kadar esnafımızı da çok mutlu ediyor. Karatay Belediyesi olarak hem belediyecilik faaliyetlerimizi anlatıyoruz hem de varsa isteklerini dinleyerek hızlı çözümler üretiyoruz. Karatay için ne yapılması gerekiyorsa hemşehrilerimizle iletişim halinde olarak hayata geçirmenin gayretindeyiz” dedi.

AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ise, şunları söyledi: “Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla her zaman sahadayız. Sahaya inerek ve hemşehrilerimizi tek tek dinleyerek onların yanında oluyoruz. Vatandaşımızın derdi bizim derdimiz. Ziyaretlerimizde Hükümetimizin ve Karatay Belediyemizin hizmetlerinin vatandaşlarımız nezdinde karşılık bulmuş olmasından dolayı çok memnunuz.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Son 24 saatin koronavirüs tablosu açıklandı
Son 24 saatin koronavirüs tablosu açıklandı
Karapınar'da öğretmenlere bağımlılıkla mücadelenin yolları anlatıldı
Karapınar'da öğretmenlere bağımlılıkla mücadelenin yolları...