Kemal Soylu UGTF yönetiminde yer aldı

Kemal Soylu UGTF yönetiminde yer aldı

Uluslararası Gazeteciler ve Televizyoncular Federasyonu Genel Kurulu görev dağılımı yapıldı. Yönetimde Konyalı gazeteci Kemal Soylu da yer aldı

29 Temmuz 2020 - 21:29 - Güncelleme: 29 Temmuz 2020 - 22:18

Merkezi İzmir’de olmak üzere Genel Başkanlığını Ahmet Tübcel’in üstlendiği ve Türkiye’nin önemli duayen gazeteci ve televizyoncularının üye olduğu “Uluslararası Gazeteciler ve Televizyoncular Federasyonu”  Olağan Genel Kurul sürecinin ilk etabı tamamlandı. Buna göre,  3 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Federasyon, görev dağılımında önemli isimleri belirledi.

Telekonferans yolu ile gerçekleşen toplantıda, oylama salt çoğunluğu ile UGTF Genel Başkanlığına  tekrardan Ahmet Tübcel getirildi. Türkiye geneli organ dağılımında ise önemli isimler yer aldı. Federasyon’un Genel Sekreterine Uluslararası kamuoyuna mal olmuş haber ve belgesel dalında birçok ödüllerle adından sıklıkla bahsedilen Hülya Özkoyuncu getirildi. Genel Başkan Ahmet Tübcel olmak üzere Genel Başkan Yardımcılarını oluşturan, Sedat Yazıcıoğlu, Bahri Kayaoğlu, Mehmet Çelik, Arif Çelik, Kader Ertemiz, Serhan Seyhan, Hasan Çömlekçi, Elçin Özsavcı, Osman Yurdusev, Ali Erturan, Emrah Aydemir, Tahsin Güzel, Harun Aygün, Deniz Akgün, Sait Karaduman, Yunus Karakaya, Muzaffer Sıtkı Yüksel, Meriç Ulukış, Mustafa Tübcel, Temel Irmak, Gökhan Çelik, Yılmaz Yurtsever, Kerim Çetin isimleri yer aldı. 

UGTF Yönetim Kurulu Asil Üyelerini ise, Nafis Koca, Reşit Çelebioğlu, İlkay Kıyak, Servet Töz, Mehmet Yolcu, Ercan Kolku, Sinem Öntürk, Hakan Küçükakman, Ahsen Özal, Cüneyt Erdan, Ökkeş İşçi, Sait Salıcı, Kemal Soylu, Bayhan Sarıkaya, Orkun Çizmeli, Neslihan Karayılan, Mustafa Alyaz, Nuri Erdoğan, Ali Aladağ, Yunus Taşdemir, İbrahim Kılınç, Hakan Koruk, Servet Salim Cankurt, Bahar Ballı, Reşat Başkan, Rumi Çatıkkaş, Osman Bodur, Erhan Önal, Mehmet Evren  Karaköse, İsmail Akdağ, Bülent Korkmaz, Mehmet Topbaş, Kemal Balcıoğlu oluşturdu.

Genel Başkanlığını Ahmet Tübcel’in yaptığı UGTF, Kadın Gazeteciler Çalıştayı, Engelli Gazeteciler Çalıştayı, Televizyon Ödülleri “Mavi Portakal”, İnavasyon Çalışmaları ve UGTF Medya Akademisi olmak üzere birçok yeni projeleri hayata geçirerek isminden söz ettiren “ Dünya’ya Türkiye’yi Anlatıyoruz” sloganı ile Türkiye’nin en önemli oluşumlarından biri olarak kabul ediliyor. 

UGTF Genel Başkanı Ahmet Tübcel, önemli bir misyon üstlendiklerini ve kuruluşunun üzerinden 3 yıl geçtiğini bu 3 yıl içinde  ulusal ve uluslararası alanda önemli projelere imza attıklarını ve hayata geçirmek üzere yeni kadro ile vizyonumuzun yeni ve taze vücut bulduğunu söyledi, UGTF üyelerini kutladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüste vaka sayısı 15 bin sınırında
Koronavirüste vaka sayısı 15 bin sınırında
Yeniden Refah Partisi Gençlik Kollarına atama
Yeniden Refah Partisi Gençlik Kollarına atama