Keloğlan tiyatrosu öğrencilerden tam not aldı

Keloğlan tiyatrosu öğrencilerden tam not aldı

03 Ekim 2019 - 11:46

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tiyatro ekibinin sahneye koyduğu keloğlan isimli tiyatro eseri büyük beğeni topladı.

Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Konferans Salonunda düzenlenen gösteriye Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Konya Başkanı Yusuf Kasım Akta, vakıf yöneticileri, öğrenciler ve öğretmenler katıldı. 

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Konya Başkanı Yusuf Kasım Akta, “Türkiye turnesine çıkan Keloğlan tiyatrosu turuna Konya'dan başladı. Tiyatromuza Konyalı öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Tiyatromuz, gençlerimizin hem eğlenmesini, hem de değerlerimizi, kültürlerimizi öğrenmesini sağlıyor. Bizler geleceğimizin teminatı olan gençlerimize güveniyoruz ve her zaman onları destekliyoruz. Tiyatroyu sahneye koyan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tiyatro ekibine teşekkür ediyorum. Bu fırsatı bizlere sağlayan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Sinan Ateş beye de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

“Keloğlan” isimli tiyatroya katılan çocuklar unutulmaz dakikalar geçirdi. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Konya Başkanı Yusuf Kasım Akta, tiyatroya gelen öğrencilerle tek tek ilgilendi. Giderken ise çocukları kapıda uğurladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Bizi eleştirenlerin sorumluluk alma zamanı geldi"
Serkan Kırıntılı'nın menajerinden transfer açıklaması
Serkan Kırıntılı'nın menajerinden transfer açıklaması