Kavuş, Vefa Sosyal Destek çalışanlarını yalnız bırakmadı

Kavuş, Vefa Sosyal Destek çalışanlarını yalnız bırakmadı

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, bayramda da yoğun bir tempo ile çalışan Vefa Sosyal Destek Grubu çalışanlarına bayram ziyareti gerçekleştirdi

24 Mayıs 2020 - 20:39

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Meram Vefa Sosyal Destek Hattı çalışanlarına sürpriz bayram ziyareti gerçekleştirdi. Çalışanların bayramlarını kutlayan ve tatlı ikram eden Başkan Kavuş, çalışmalar hakkında da bilgi aldılar.

Ziyarette, “Eşinden, çocuğundan ayrı bir bayram geçirmek pahasına da olsa ihtiyacı olan Meramlılara hizmet götürmek adına burada bulunan tüm arkadaşlarımıza şükran borçluyuz” diyen Kavuş, Sosyal Vefa Destek Grubu'nda fedakarca çalışanlara teşekkür etti.

Kavuş, “Sosyal Vefa Destek Grubunda çalışan her bir arkadaşımız, insanların kapısının önüne çıkarken dahi tereddütler yaşadıkları bir zamanda, Meram’ın en ücra köşelerine kadar, hafta sonu, resmi tatil, bayram demeden büyük bir özveriyle hizmet götürdüler. En büyük değerimiz olarak gördüğümüz 65 yaş üstü büyüklerimize ve dezavantajlı grupların can simidi olarak önemli bir çalışmanın altına imza attılar. Salgında bugün gelinen noktada sizlerin de önemli payı var. Büyük bir manevi karşılığı olduğunu da düşündüğüm bu çalışmalarınızdan dolayı milletçe hepinize şükran borçluyuz. Her birinizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Okullar 31 Ağustos'ta açılıyor
Okullar 31 Ağustos'ta açılıyor
Bakan Koca, son 24 saatin koronavirüs tablosunu açıkladı
Bakan Koca, son 24 saatin koronavirüs tablosunu açıkladı