Kavuş’tan MHP İl Başkanı Karaaslan’a ziyaret

Kavuş'tan MHP İl Başkanı Karaaslan'a ziyaret

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

04 Aralık 2019 - 14:57

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya İl Başkanlığı görevine getirilen Remzi Karaarslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Ak Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular, MHP Meram İlçe Başkanı İbrahim Ay, Meram Belediyesi MHP’li Meclis Üyeleri Mahmut Yaman ve Mustafa Kemal İzgüt ile MHP Konya İl Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, vatan ve millet sevgisi ile Cumhur İttifakına verdikleri desteğin bundan sonra da devam edeceğini ifade etti. Meram Belediyesinin başarılı çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve takdirle karşıladıklarını kaydeden Başkan Karaarslan, Başkan Mustafa Kavuş’a başarılarının devamını diledi.  Sözlerine “Bu güzel duygu, düşünce ve destekleriniz için teşekkür ediyorum” diyerek başlayan Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, yeni görevinde Remzi Karaarslan’a muvaffakiyetler diledi.

Cumhur İttifakı’nın uzun süredir aynı yolu paylaşan insanların oluşturduğu bir birliktelik olduğunun altını çizen Başkan Kavuş, sözlerini şöyle sürdürdü; “Biz bu vatan ve millet için çıktığımız yolda birlikteyiz. Yeni siyasi dostluklar kazandık, arkadaşlıklar oluştu. Birlik ve beraberliğimiz gerek sokakta, gerek teşkilatlarda gerekse Meram Belediye Meclisimizde çok sevindirici bir düzeyde. Hem biz hem de ülkemiz insani ve siyasi anlamda büyük kazanımlar elde etti. Allah bu birlikteliği bozmasın, ülke düşmanlarına fırsat vermesin. Bunu siyasi kaygılarla değil, ülkemizin geleceği açısından Rabbimden diliyorum. Bu birlikteliğin karşısında olanlara baktığınızda Cumhur İttifakının önemini çok daha iyi anlıyoruz.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koca: Salgın kontrol altına alınıyor
Koca: Salgın kontrol altına alınıyor
"Elimizdeki en iyi 11 ile sahaya çıkacağız"