Karatay Müslüme Ali Yaman İlkokulu kan verdi

Karatay Müslüme Ali Yaman İlkokulu kan verdi

"Okulumda 'Kan'panya Var" projesi kapsamında kan kampanyası düzenleyen Karatay Müslüme Ali Yaman İlkokulu öğretmen ve velileri, kan verdi

13 Mart 2021 - 11:26

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “Konya İnsan Mektebi Kültür Davamız” kapsamında yürütülen "Okulumda 'Kan'panya Var" projesiyle okullarda başlatılan kan bağışı kampanyaları devam ediyor.

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, "Okulumda 'Kan'panya Var" projesi çerçevesinde öğretmen ve velilere yönelik kanpanya düzenleyen Karatay Müslüme Ali Yaman İlkokuluna ziyarette bulundu. Kan bağışında bulunan öğretmen ve velilerle sohbet eden Büyük, insan sağlığının her şeyden önemli olduğunu daha iyi idrak ettiğimiz salgın döneminde, kan bağışında bulunmanın çok daha kıymetli olduğuna işaret etti. Büyük, kan bağışında bulunanlara hassasiyetlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

“12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü” çerçevesinde yürütülen "Marşımı Söylüyorum” e-Twinning Projesi Bayrak Tasarım Sergisini de gezerek, okulda görev yapan öğretmenlerle sohbet etti.

Karatay Kaymakamı A. Selim Parlar'ın da katıldığı programda, İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük'ün yanı sıra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Servet Altuntaş, Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Sağdıç, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Halim Yıldız, Müslüme-Ali Yaman İlkokulu Müdürü Mehmet Karabayır, müdür yardımcıları Arafa Turgut, Özgen Öz, Ümmügülsüm Şimşek, öğretmenler ve diğer okulların okul müdürleri de hazır bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KOP bölgesinin kalkınması Nevşehir'de masaya yatırılacak
KOP bölgesinin kalkınması Nevşehir'de masaya yatırılacak
Selçuk Üniversitesi'nden milli tohumda önemli adım
Selçuk Üniversitesi'nden milli tohumda önemli adım