Karatay Belediyesi’nin öğrencilere gezi sürprizi

Karatay Belediyesi'nin öğrencilere gezi sürprizi

Karatay Belediyesi'nin Doğanlar Kur’an Kursu’nda eğitim gören kursiyerlere yönelik düzenlediği İstanbul gezisinde öğrenciler, şehrin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini görme fırsatı buldu

07 Ekim 2021 - 15:37

Sosyal, kültürel ve eğitim alanlarındaki projeleriyle ilçe sakinlerinin hayatına dokunan Karatay Belediyesi, Doğanlar Kur’an Kursu’nda eğitim gören kadın kursiyerlere yönelik İstanbul gezisi düzenledi. Gezi kapsamında kursiyerler, İstanbul’un tarihi, kültürel ve turistik yerlerini gezdi.

İstanbul programına katılan kursiyerler, program kapsamında Ayasofya Camii, Sultan Ahmet, Eyüp Sultan, Çamlıca Camii, Mısır Çarşısı gibi daha pek çok yeri görme fırsatı buldu. Gittikleri yerlere hayran kalan kursiyerler, bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

KADIN KURSİYERLEREN BAŞKAN HASAN KILCA’YA TEŞEKKÜR

Gezi dolayısıyla Karatay Belediyesi’ne teşekkür eden kursiyerler, “Uzun bir süre birlikte eğitim aldık, çalıştık. Kursiyerler olarak burada aile olduk. Çok güzel zamanlar geçirdik. Kursa katıldığımız için çok mutluyuz. Bizlere bu programı düzenleyen ve destekleriyle her zaman yanımızda olan Karatay Belediye Başkanımız Sayın Hasan Kılca’ya çok teşekkür ediyoruz” dediler.

EĞİTİMLER GÜZEL BİR GEZİYLE TAÇLANDI

Kurslara katılan kadınlara sürpriz yapmak istediklerini kaydeden Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, bu güzel eğitimleri anlamlı bir geziyle taçlandırdıklarını ifade etti.

Kılca, “Karatay Belediyesi olarak kursiyerler için bir gezi programı düzenledik. Doğanlar Kuran Kursu’nda eğitim alan hanım kardeşlerimiz, bu gezi programıyla belki de daha önce hiç görmedikleri yerleri görme fırsatı buldular. Buna vesile olabilmek büyük bir mutluluk. Bu açıdan bu gezileri önemsiyoruz. Kültür Müdürlüğümüz bünyesinde düzenlediğimiz gezi ve sosyal aktivitelerimiz önümüzdeki dönemlerde de devam edecek. Karatay Belediyesi olarak ilçemizdeki tüm hemşehrilerimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Gezi programına katılan tüm kursiyerlere teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Son 24 saatin koronavirüs tablosu açıklandı
Son 24 saatin koronavirüs tablosu açıklandı
Konyaspor, Galatasaray hazırlıklarını 2 eksikle sürdürdü
Konyaspor, Galatasaray hazırlıklarını 2 eksikle sürdürdü