Karapınar Ziraat Odası yöresel ürünlerini YÖREX’te tanıttı

Karapınar Ziraat Odası yöresel ürünlerini YÖREX'te tanıttı

Karapınar Ziraat Odası, Antalya’da düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı'nın (YÖREX), 11'incisinde yerini aldı. Karapınar Ziraat Odası'nın standı fuardı büyük ilgi gördü

21 Ekim 2021 - 13:00 - Güncelleme: 21 Ekim 2021 - 13:20

ANFAŞ Antalya Expo Center YÖREKS Yöresel Ürünler Fuarı'nda, MEVKA Mevlana Kalkınma Ajansı bünyesinde Karapınar Ziraat Odası tarafından üretilen Yöresel Hırtlak Turşusu (KARTURŞU) ve Karapınar Kavurgasının tanıtımı yapılıyor. 

Ziraat Odası Başkanı Durmuş Üner, "Fuar alanında stand açmamızda destek olan Mevlana Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri İhsan Bostancı'ya ve personeline teşekkürler ederiz. Fuarın ilk gününde standımızı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Mevlana Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri İhsan Bostancı, Konya Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Çevik  ve yönetim kurulu, Karaman Ticaret Borsası Başkanı Ekrem Çavaş ve yönetim kurulu üyeleri, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Gökhan Alkan ve yönetim kurulu üyeleri, Karaman Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Ulusoy ve yönetim kurulu üyeleri, Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M.Kemal Sözen  ve yönetim kurulu üyeleri, Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır ve yönetim kurulu üyeleri ile diğer il ve ilçelerinden gelen çok sayıda belediye, oda, borsa ve birlik başkanları standımıza yoğun ilgi gösterdi. İlçemiz yöresel ürünlerinin tanıtımına katkı yapmaktan mutluyuz. Ürünlerimiz ilgi ile karşılandı” dedi.

Stantta Karapınar Ziraat Odası Başkanı Durmuş Üner ve Yönetim Kurulu Üyesi Asım Yeşilyurt, yöresel ürünler hakkında ziyaretçilere bilgi verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüste vefat sayısı 200 sınırında
Koronavirüste vefat sayısı 200 sınırında
Mevlana'yı Anma Törenleri başladı
Mevlana'yı Anma Törenleri başladı