Karapınar’da berber ve kuaförler dezenfekte ediliyor

Karapınar'da berber ve kuaförler dezenfekte ediliyor

10 Mayıs 2020 - 16:30

Karapınar Belediyesi, 11 Mayıs’tan itibaren yeniden hizmet vermeye başlayacak berber, kuaför ve güzellik salonlarının dezenfeksiyonunu yaptı.

Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını sürecinin hızını düşürdüğü günlerde olduğumuza dikkat çekerek, "Tedbiri elden bırakmadan birtakım kısıtlamalarla beraber kuaförlerimiz, berberlerimiz, güzellik salonlarımız yavaş yavaş açılmaya başlıyor. Bizler de Karapınar Belediyesi olarak ilçemizde bulunan bütün kuaför berber ve güzellik salonlarımızın hem dezenfekte işlemlerini gerçekleştiriyoruz hem de maske veriyoruz. Ayrıca Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçemiz Esnaf ve Sanatkârlar Odasına siperlik ve maskeler gönderilecektir. Berber ve kuaförlerimiz gelecek hafta içerisinde Esnaf ve Sanatkârlar Odasından siperlik ve maskelerini alabilirler" dedi.

Ülke olarak koronavirüse karşı örnek bir mücadele verdiğimizi dile getiren Yaka, işyerlerini yeniden açan bütün esnaflara bolluk ve bereket dolu kazançlar diledi. 

MİTHAT KORKUSUZ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüste bugün rakamlar düşüşte
Koronavirüste bugün rakamlar düşüşte
İlhan Palut: Hatalarımızdan ders alacağız
İlhan Palut: Hatalarımızdan ders alacağız