Kara: Türkiye’nin yapısal bir reforma ihtiyacı var

Kara: Türkiye’nin yapısal bir reforma ihtiyacı var

Büyük Birlik Partisi (BBP) Selçuklu İlçe Başkanı Harun Kara basın mensupları ile bir araya geldi. BBP Konya İl Başkanlığında gerçekleştirilen basın toplantısında Kara, ülke ve Konya gündemine dair açıklamalarda bulundu

22 Kasım 2019 - 16:19

Büyük Birlik Partisi (BBP) Selçuklu İlçe Başkanı Harun Kara basın mensupları ile bir araya geldi. BBP Konya İl Başkanlığında gerçekleştirilen basın toplantısında Kara, ülke ve Konya gündemine dair açıklamalarda bulundu.

Kara’ya basın toplantısında BBP Selçuklu İlçe Başkan Yardımcıları Yahya Şeker ve Veysel Koç eşlik etti. Türkiye’nin yapısal bir reforma ihtiyacı olduğuna dikkat çeken BBP Selçuklu İlçe Başkanı Harun Kara, “Dün olduğu gibi bugünde Türkiye’nin bir takım çözülmeyen sıkıntıları bulunmaktadır. Mutlaka geçmişte güzel şeyler yapılmıştır. Bir takım rahatlatıcı düzenlemeler olmuştur. Kılık ve kıyafet yönetmeliklerinden, sağlıkta, otoban yollarda, harb sanayisinde iyileşmeler görülmüştür. Ancak Türkiye’nin sosyal ve ekonomik alanda da birçok sorun hala ileriye dönük olarak rahatlığa erdirilememiştir. Bu sıkıntılar her kesim tarafından kabul görmekte ancak bu sıkıntıların nedenleri ve çözümleri herkesim tarafından kabul görmekte ancak bu sıkıntıların nedenleri ve çözümleri herkesim tarafından farklı değerlendirilmesinden dolayı çözüm noktasında da her kafadan ayrı bir ses çıkmakta ve de çözüm bulunamamaktadır. Sistemin daha verimli çalışması için aile fertlerinin çocuklarının istikbali noktasında, iş konusunda birtakım endişelerinin ortadan kaldırılması gerekmektedir. Bu yüzdendir ki geleceğe umutla ve güvenle bakabilmek için Türkiye’nin yapısal bir reforma ihtiyacı vardır. İktidara talip olanlar bu sıkıntıların neler olduğunu ortaya koyarlar, yönetim ise mutlak olarak bu sıkıntıları çözmek zorundadır” dedi.

Kara ayrıca tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler gününü kutladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koca: Salgın kontrol altına alınıyor
Koca: Salgın kontrol altına alınıyor
"Elimizdeki en iyi 11 ile sahaya çıkacağız"