İYİ Parti Kadın Kollarında görevlendirmeler yapıldı

İYİ Parti Kadın Kollarında görevlendirmeler yapıldı

İYİ Parti Konya İl Başkanlığı, Konya ve ilçelerdeki kadın kollarını il binasında buluşturdu. 11 ilçenin kadın kolları başkanına görevlendirme belgeleri verildi

14 Mart 2021 - 17:29 - Güncelleme: 14 Mart 2021 - 17:31

İYİ Parti Konya İl Teşkilatı Kadın politikaları başkanlığı ve Kadın Kolları başkanlığınca Merkez ve Taşra ilçelerindeki Kadın Kolları ve yönetimleri İle kahvaltıda bir araya geldi.

Görevlendirilmesi tamamlanan 11 ilçenin kadın kolları başkanına belge takdimi yapıldığı buluşmada konuşan İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu, “Amacımız birlik ve beraberliği sağlayarak pekiştirmektir. Kadınlarımızın yapacağı her türlü faaliyeti destekliyoruz. Kadınlarımızın yapacağı mücadeleyle ancak başarılı olabiliriz. Kadınlarımızı milletvekili, belediye başkanı, meclis üyesi kısaca her türlü görevlerde görmek isteriz. Genel Başkanımız Meral Akşener`in yolunda ve azminden olan kadınlarımızla iktidara talibiz" dedi.

KADINLAR, HAKLARINA BİRLİKTE MÜCADELE EDEREK KAVUŞACAKTIR

İYİ Parti Konya Kadın Kolları Başkanı Zuhal Ehliz da kadınların haklarını birlikte mücadele ederek kavuşacağını belirterek, “Bugün biz kadınlar dünya da istenilen noktada değiliz. Özellikle Ülkemizde kadın cinayetleri had safhadadır. Maalesef kanunlarımız yetersizdir. Biz kadınlar kendi haklarımızı bizzat mücadele ederek alabiliriz.  Biz Kadın Kolları olarak kadınlarımızın hep yanında olduk olmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından ataması yapılan Selçuklu, Karatay, Meram, Ereğli, Beyşehir, Çumra, Ilgın, Hüyük, Kulu ve Seydişehir İlçe Kadın Kolları Başkanlarına belgeleri verildi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Son 24 saatte 5.091 kişiye covid tanısı konuldu
Son 24 saatte 5.091 kişiye covid tanısı konuldu
Konyalı iş adamı Galatasaray'ın yönetiminde
Konyalı iş adamı Galatasaray'ın yönetiminde