İYİ Parti’den ziyaretler

İYİ Parti'den ziyaretler

İYİ Parti Konya İl Başkanı Gözhan Tozoğlu ve yönetim kurulu üyeleri bazı kurumları ziyaret ederek, sorunları dinledi

28 Kasım 2019 - 14:23

İYİ Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ziyaretlerde bulundu. Tozoğlu, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, DERSİAD ve Hilal Eğitim Vakfı'na yaptıkları ziyarette gündemi değerlendirdi.

İlk olarak DERSİAD yönetimini ziyaret eden Tozoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, dernek başkanı Musa Özkan'dan çalışmaları hakkında bilgi aldı. Daha sonra İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın'a ziyarette bulunan heyet, Aydın'a hayırlı olsun temennisinde bulunarak, görevinde başarılar diledi. Ardından Hilal Eğitim Vakfı'nı ziyaret eden İYİ Parti yönetimi, gençlerin yetişmesine büyük katkılar sunan ve siyaset üstü bir duruş sergileyerek vatanını milletini seven gençler yetiştirmek için gayret gösteren Hilâl Eğitim Vakfı Başkanı Abdullah Topaç ve yönetimine çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Ziyaretlerde Konya'nın ve ülke sorunlarını yakından takip ettiklerini dile getiren İYİ Parti İl Başkanı Gökhan Tozoğlu, bu sorunların çözümünde muhalefet olarak üzerlerine düşeni yapmanın gayreti içinde olduklarını söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Covid vakalarında tırmanış devam ediyor
Covid vakalarında tırmanış devam ediyor
Konyaspor, Hilmi Kulluk'la devam
Konyaspor, Hilmi Kulluk'la devam