İlker Yiğit dua edip seçim çalışmalarına start verdi

İlker Yiğit dua edip seçim çalışmalarına start verdi

İYİ Parti Meram İlçe Başkan adayı İlker Yiğit, Konevi Türbesi’nde dua ettikten sonra seçim çalışmalarına başladı.

17 Şubat 2019 - 12:05 - Güncelleme: 17 Şubat 2019 - 12:34

31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde İYİ Parti’den Meram İlçesi Belediye Başkan adayı olan Diş Hekimi İlker Yiğit, seçim startını dua ettikten sonra verdi.

Beraberinde İYİ Parti GİK üyesi Sait Özcan,  Meram ilçe başkanı Mehmet Avcı, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda partili ile birlikte önce Anıt alanında Atatürk’e saygı duruşunda bulunan Meram Belediye Başkan adayı İlker Yiğit, daha Konevi Türbesi’ne giderek, Şıhsadrettin Konevi Hazretleri’nin huzurunda dua etti.

Halka hizmet için yola çıkmadan önce ülkenin kurucu mimarı büyük lider Atatürk’e olan minnet duygusunu dile getirdiğini daha sonrada Meram ilçesinde yatmakta olan büyük zat Konevi Hazretleri’nin huzurunda dua edip seçim çalışmalarına “bismillah” diyerek yola çıktıklarını söyleyen Yiğit, “Allah bize hayırlı bir hizmet nasip eder İnşallah” şeklinde konuştu..

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hasan Gökbulut
    1 yıl önce
    Allah yardımcısı olsun. Kendisini tanırım. Çok fakirin garibanın dişini bedava yapar. Yeter artık eski partilerin adaylarının çöreklendiği. Birazda böyle genç insanlara imkan verilmeli
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Özkan'dan
Vali Özkan'dan "tedbir" uyarısı
"Meram'da Kış" yarışmasının ödülleri sahiplerini buldu