İl Genel Meclisi eski Başkanı Ali Selvi oğlunu evlendirdi

İl Genel Meclisi eski Başkanı Ali Selvi oğlunu evlendirdi

Konya İl Genel Meclisi eski Başkanı Ali Selvi, oğlu Ömer'i görkemli bir törenle evlendirdi. Konya protokolünün şahitlik ettiği nikah ve düğün merasimi ile dürya evine giren Şeyma-Ömer çiftinin düğününe yoğun katılım oldu

06 Temmuz 2019 - 19:40 - Güncelleme: 08 Temmuz 2019 - 01:16

2014 yılında çıkarılan Yerel Yönetimler Yasası ile kapatılan İl Genel Meclisi'nin son Başkanı Ali Selvi, oğlu Ömer’i, Halil Gündoğdu’nun kızı Şeyma ile evlendirdi. Çiftin Atiker Deluxe Karatay’daki düğün törenine protokol ve davetlilere yoğun ilgi gösterdi.

Fatma ve Halil Gündoğdu çiftinin kızları Şeyma ile Rukiye ve Ali Selvi'nin çiftinin oğulları Ömer, düzenlenen nikah ve düğün töreni ile dünya evine girdi. Konya İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu'nun kıydığı nikahın şahitliğini ise Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, AK Parti Konya Milletvekilleri Ahmet Sorgun, Ziya Altunyaldız, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, AK Parti İl Başkanı Hasan Angı yaptı. Poçanoğlu, nikahın ardından çifte Kur’an-ı Kerim ve Diyanet Yayınları’ndan çıkan aile ve evlilik konulu kitap hediye etti, evlilik beratı verdi. Nikah şahitleri çifte kurdukları yuvada mutluluklar diledi. Çiftin nikah cüzdanını ise AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir verdi. Konuklara kazan açma duasının ardından Konya Pilavı ikram edildi.

www.konyaolay.com olarak Gündoğdu ve Selvi ailelerini kutlar, Şeyma ve Ömer çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

KONYA OLAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konyaspor Gençler'e 4 eksikle hazırlandı
Konyaspor Gençler'e 4 eksikle hazırlandı
Koronavirüs önlemli ikinci cuma namazı kılındı
Koronavirüs önlemli ikinci cuma namazı kılındı