HUDER, sorunlarını Milletvekili Akyürek’e aktardı

HUDER, sorunlarını Milletvekili Akyürek'e aktardı

AK Parti Konya Milletvekili Akyürek, eski başkanı olduğu HUDER'in yeni çalışmaları hakkında bilgi aldı

21 Eylül 2021 - 13:38

AK Parti Konya Milletvekili Av. Tahir Akyürek HUDER Konya Şubesi Başkanlığına seçilen Avukat Mustafa Acar’a tebrik ziyaretinde bulundu. Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ile HUDER yönetim kurulu üyeleri Niyazi Celil Aras ve Mustafa Coşkun’un da katıldığı ziyarette yargı sisteminin güçlendirilmesine yönelik beklenti ve çalışmalar da konuşuldu.

Ziyarette konuşan Akyürek, HUDER Konya Şubesi hukuk alanında önemli misyon ve görevler üstlendiğine vurgu yaparak “Beklentimiz HUDER’in bundan sonra da kararlılıkla yoluna devam etmesi, avukatların sorunlarının giderilmesine yönelik fikir ve projeler geliştirmesidir. HUDER’in yeni başkanı Sayın Mustafa Acar’ı ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

HUDER Konya Şubesi Başkanı Mustafa Acar da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Sorumluluklarımızın bilincindeyiz. HUDER çatısı altında birlikte hizmet ettik ve halen de üyemiz olmanız bize güç vermektedir. HUDER’e yeni bir şube merkezi ve kütüphane kazandırmak üzere tadilat ve tefrişat çalışmalarımız sürüyor. Ziyaretiniz vesilesiyle; uyuşmazlıkların doğmadan önlenmesini hedefleyen koruyucu avukatlık uygulamalarının geliştirilmesi için çalışmalar yapılması başta olmak üzere, son yıllarda daralan mesleki alanımızın genişletilmesine yönelik tedbirlerin alınması için desteklerinizi bekliyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Son 24 saatin koronavirüs tablosu açıklandı
Son 24 saatin koronavirüs tablosu açıklandı
Konyaspor, Galatasaray hazırlıklarını 2 eksikle sürdürdü
Konyaspor, Galatasaray hazırlıklarını 2 eksikle sürdürdü