Konyaspor'da kamp çalışmaları hırslı sürüyor

Konyaspor, Kayacık Tesisleri'nde yaptığı 1. etap kampının 9. gününü, sabah ve akşam olmak üzere iki antrenmanla değerlendirdi


Konyaspor'da kamp çalışmaları hırslı sürüyor

Konyaspor, 2021-2022 Sezonu 1. etap kamp hazırlıklarında 9. güne sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla başladı. Akşam saatlerinde ise ikinci antrenmanını yapan yeşil-beyazlı ekip, hırslı çalıştı.

Teknik Direktörü İlhan Palut ve yardımcı antrenörler yönetiminde Kayacık Tesisleri’nde ilki sabah saatlerinde gerçekleştirilen antrenmana, tedavilerine devam edilen ve takımdan ayrı çalışan Alper Uludağ, Musa Çağıran, Marin Anicic ile Serdar Gürler katılmadı.

Isınma ve çabukluk hareketleri ile başlayan antrenmanın ikinci bölümünde gruplara ayrılan oyuncular topla oyunlar oynadı. Antrenman, üç takımla dönüşümlü olarak yapılan çift kale maçlar ile sona erdi.

Günün ikinci antrenmanı akşam saatlerinde Kayacık Tesisleri'nde yapıldı. Akşam antrenmanına da tedavilerine devam edilen ve takımdan ayrı çalışan Alper Uludağ, Musa Çağıran, Marin Anicic ile Serdar Gürler katılmadı.

CORE ısınma ile başlayan antrenman, 4 grupta oynanan 4’e 1 top kapma ile devam etti. Taktik çalışma ve topla oyunun ardından yapılan çift kale maç ile günün ikinci çalışması sona erdi.