CHP'de adaylar ortaya çıkmaya başladı.

CHP Konya il teşkilatında ilçe ve il kongrelerin yapılmasına uzun bir süre olmasına rağmen, adaylar şimdiden ortaya çıkmaya başladı.


CHP'de adaylar ortaya çıkmaya başladı.

CHP Konya il başkanlığına aday olduğunu açıklayan Konya’nın tek onkoloji cerrahı Op. Dr. Süleyman Şefik Atabekoğlu  ile Selçuklu İlçe Başkan adayı Avukat Beytullah Çetin, Flaş Medya Grubu ziyaret etti.  Flaş Medya Grup avukatlarından Faik Kabaklarlı’nın da yer aldığı ziyarette, adaylar çalışmalara şimdiden başladıklarını söyledi. 
Geçtiğimiz Ramazan Bayramı’nda partisinin Selçuklu örgütünde yer alan 1600 delegeye mektup gönderdiğini ve hemen hemen tamamına yakın delegeyi de telefonla arayarak çalışmaları hakkında bilgi verdiğini söyleyen CHP Selçuklu ilçe Başkan adayı Beytullah Çetin, CHP’nin mevcut ilçe yönetiminin beklenen başarıyı bu zamana kadar gösteremediğini vurguladı. 
Konya’nın ilk kanser doktorlarından olan ve halen tek Onkoloji cerrahı olarak özel bir hastanede görev yapan Op. Dr. Süleyman Şefik Atabekoğlu’da, CHP’nin aslında gerçek gücünün seçimlerde aldığı oy oranından çok fazla olduğunu ancak bunu sandığa yansıtamadıklarını dile getirirken, bunun sorumlusununda il teşkilatı oldunu vurguladı. Atabekoğlu “herkesi kucaklayan, her kesime giden, çalmadık kapı bırakmayacak bir örgüt yapısı oluşturacak güçlü bir yönetim kadrosu ile partiye ivme kazandıracağız” şeklinde konuştu.
KONYAOLAY