Kurtulmuş: Karatay Teşkilatımız gözbebeğimiz

Karatay İlçe Teşkilatı'nın haftalık olağan genel kuruluna video konferansla katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Karatay gözbebeğimiz" dedi


Kurtulmuş: Karatay Teşkilatımız gözbebeğimiz

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Karatay İlçe Başkanlığı’nın haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına video konferans yolu ile katıldı. Gündeme dair açıklamalarda bulunan Kurtulmuş, Türkiye'nin hem ülke, hem de dünya çapında küresel salgın sürecini başarı ile yürüttüğünü söyledi.

AK Parti’nin siyasetin merkezi olduğunu ifade ederek, Anakademe, Kadın ve Gençlik Kolları ile çalışmalarını tüm ülke çapında sürdürdüğünü ifade eden Kurtulmuş, Konya’da büyük bir başarı sergileyen Karatay Teşkilatı’nın AK Parti’nin göz bebeği olduğunu kaydetti ve partinin, çalışmalarını büyük titizlik ile gerçekleştiren her ferdine teşekkür etti.

Karatay İlçe Teşkilatına Covid-19 sürecinden sonra yüz yüze ziyaret gerçekleştireceğini bildiren Kurtulmuş, tüm teşkilat mensuplarının  Ramazan ayını ve bayramını tebrik ederek etti.

AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, yapmış oldukları çalışmalardan bahsederek toplantıya katılımlarından dolayı Genel Başkan Vekili Kurtulmuş'a teşekkür etti.