"Üst sıralarda kalabilmek için kazanmak zorundayız"

Konyasporlu oyuncu Levan Shengelia, takım olarak yukarılara tutunma adına çok önemli bir maça çıkacaklarını ve kazanmak istediklerini söyledi


Konyaspor'un Kayacık Tesisleri'nde yaptığı antrenman öncesinde açıklamalarda bulunan Gürcü oyuncu Levan Shengelia, Malatyaspor maçına kazanmaka için çıkacaklarını söyledi.

Alacakları her puanın yukarıda tutunmak için çok önemli olduğunu dile getiren Shengelia, “Öncelikle kariyerim açısından Konyaspor’a gelmem çok önemli bir deneyim oldu. Çünkü çok iyi bir takıma geldim. İlk geldiğim zamanlarda biraz bocalayacak gibi oldum. Çünkü yeni bir takım, yeni takım arkadaşlarım ve çalışanlar olsun sıkıntı yaşayacağımı düşündüm. Ama buradaki güzel arkadaşlıktan sonra adaptasyon sürecini çok çabuk tamamlayıp özgüven kazandım. Kendi açımdan mutluyum ve takıma adapte olduğumu düşünüyorum” diye konuştu.

Ligin 8. haftasında sahamızda oynayacağımız Yeni Malatyaspor maçı ile ilgili de açıklamada bulunan Levan Shengelia, “Bizim açımızdan çok önemli bir müsabaka olacak. Çünkü lig tablosuna bakacak olursanız bütün takımlar birbirlerine yakınlar. Maçın önemini biliyoruz ve bu maçta kesinlikle galip gelmek istiyoruz. Yukarılara tutunmak istiyorsak ciddi bir şekilde çıkıp mücadele etmemiz gerekiyor. Kazanmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.