Golda’ya üst düzey ziyaret

Golda'ya üst düzey ziyaret

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, Golda Gıda'yı ziyaret ederek, ürün kalitesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi

11 Kasım 2019 - 11:27

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz’dan Golda Gıda'ya teşekkür ziyareti.

2018 yılında yapılan anlaşmayla, Bera Holding’in gıda sektöründe faaliyet gösteren şirketlerinden Golda Gıda ile Tarım Kredi Kooperatifleri arasında fason üretim alanında işbirliği yapılmasına karar verilmişti.

Bu kapsamda ilk etapta, kırmızı iç mercimek, makarna, un üretimi yapılarak sevk edildi ve ürünlerin kalitesinden duyulan memnuniyet neticesinde Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Poyraz Golda Gıdaya nezaket ziyaretinde bulundu.

Üstün Üretim Kalitesi Memnuniyeti

Tesisleri gezen Poyraz, üretim kalitesinden duyduğu memnuniyeti belirterek, Golda Gıda Genel Müdürü Fatih Doğan’a teşekkürlerini iletti. Doğan’da, Dr. Fahrettin Poyraz’a Mevlana’nın yedi öğüdünü içeren teşekkür plaketi takdim etti.

Golda Gıda Genel Müdürü Doğan bundan sonraki çalışmaların da da işlem hacimlerini büyüterek her zamanki gibi kaliteden ödün vermeden üretimlerine devam edeceklerini ifade etti.

Karaman ili Kâzımkarabekir ilçesinde bulunan Golda Gıda A.Ş., sektöründe makarna, un, irmik, bakliyat, bisküvi ve gofret üretimi yanında, son yıllarda portföyüne eklediği hayvancılık yatırımlarıyla da faaliyetlerini sürdürüyor. 100’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştiren Golda Gıda Türkiye’nin en büyük ikinci 500 firması arasında yer alıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kamu araçları koronavirüs için çalışacak
Kamu araçları koronavirüs için çalışacak
Beyşehir Yeni Sanayi Sitesi'nde çalışmalar hızlandı
Beyşehir Yeni Sanayi Sitesi'nde çalışmalar hızlandı