Genç GİV’de görev değişimi

Genç GİV'de görev değişimi

Girişimci İşadamları Vakfı Genç GİV Konya Başkanlığı’nda görev değişimi yapıldı

10 Mart 2020 - 15:23

Genç GİV Konya Şube Başkanlığı görevini yürüten Fikret Akdiş, görevi Durmuş Ali Çini'ye devretti.

Devir teslim töreninde konuşan Genç GİV Konya Şube Başkanı Fikret Akdiş, "2016 yılında Konya'da faaliyete başlayan, gençliği girişimciliğe, üretmeye ve ihracata özendiren, ahlaklı ve erdemli gençlik yetiştirmek için kısa, orta ve uzun vadede projeler gerçekleştirip Türkiye'nin vizyonu doğrultusunda gerekeni yapan bir gençlik teşkilatı olarak çalışmalarımızı görev süremiz boyunca sürdürdük. Konya’da gençliği girişimciliğe özendirmek amacıyla birçok projeye imza attık. İnşallah bundan sonra Genç GİV Konya Şube Başkanlığını kardeşim Durmuş Ali Çini'ye devretmenin mutluluğunu yaşıyorum. Yeni başkana ve yönetime hayırlı olsun dileklerinde bulunuyorum” ifadelerini kullandı

'GİRİŞİMCİLİĞİ ÖZENDİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ'

Yeni başkan Durmuş Ali Çini ise, eski başkan Fikret Akdiş'e yaptığı çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti. Çini, " Genç GİV Konya Şube Başkanlığı’na şahsımı laik gören GİV Konya Şube Başkanı Fatih Ceylan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Genç GİV Konya’nın eski başkanı Fikret Akdiş'e teşekkür ediyorum. Yeni dönemde Yönetim Kurulu’nda görev alan arkadaşlarımız ile Konya’da lise ve üniversitelerde girişimciliği anlatmaya devam edeceğiz. Yeni dönemde Saha Mühendisliği, Girişimcilik Elçileri, Dış Ticaret Elçileri ve İç Girişimcilik ve sosyal faaliyet projelerine devam edeceğiz" dedi.

GİV Konya Şube Başkanı Fatih Ceylan ise eski başkan Fikret Akdiş'e yaptığı çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Yeni dönem başkanı Durmuş Ali Çini ve Yönetim Kurulu Üyelerine başarılar diledi.

Yapılan konuşmaların ardından Durmuş Ali Çini Fikret Akdiş'e  plaket takdimi yaptı ve ardından yeni yönetim toplu fotoğraf çektirildi.

Durmuş Ali Çini başkanlığında Genç GİV Konya Şube Başkanlığı yönetimi şu isimlerden oluştu:

Ahmet Faruk Ünal Başkan Yardımcısı. Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Sakman, Mehmet Emin Doğruay, İsmail Çini, Mehmet Özbakır, Sinan Parlak, Erkan Soylu, Burhan Eşmekaya, Mehmet Ali Aksakal, Muhammed Esad Çağla, Sami Başünal, Merve Şaka, Betül Yılmaz, Sena Üreme, Ayşen Aykol.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti Ilgın, Kadınhanı ve Altınekin kongrelerini tamamladı
AK Parti Ilgın, Kadınhanı ve Altınekin kongrelerini tamamladı
İsmail Kartal: İyi mücadele ettik ve karşılığında 1 puan aldık
İsmail Kartal: İyi mücadele ettik ve karşılığında 1 puan...