Genç diyetisyen Zişan Taşdemir, ofisini açtı

Genç diyetisyen Zişan Taşdemir, ofisini açtı

Beslenme ve Diyet Uzmanı Zişan Taşdemir, ofisini açtı. Taşdemir, amacını "Danışanlarıma kısa süreli diyet mantığı yerine yaşam şekline göre beslenme düzeni oluşturmak" şeklinde açıkladı

22 Temmuz 2019 - 13:21

Beslenme ve sağlık alanında Konya’da yeni bir soluk getirecek genç ve idealist diyetisyen Zişan Taşdemir, geçtiğimiz hafta sonu beslenme ve diyet danışmanlık ofisini düzenlenen mütevazı bir törenle açtı.

Kerkük Caddesi Safir Sitesi altında yer alan ofisin açılış törenine Diyetisyen Zişan Taşdemir’in arkadaşları, ailesi, yakınları ve basın mensupları katıldı. 

Açılış kurdelesini ailesi ve yakın akrabalarıyla birlikte kesen genç ve idealist Diyetisyen Zişan Taşdemir, tören sonrası basın mensuplarına yaptığı kısa açıklamasında, “Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesinde 2017-2018 eğitim öğretim yılında mezun oldum. Doğup büyüdüğüm yere geri dönüp mesleğimi icra etmek istedim ve Diyetisyen Zişan Taşdemir Beslenme ve Diyet Danışmanlığı’nı kurdum. Obezite, diyabet, hipertansiyon, kalp damar hastalıklarının tıbbi beslenme tedavisi, beslenme, egzersizde beslenme, yaşlı beslenmesi, gebelikte beslenme, emzirme döneminde beslenme, çocukluk çağı beslenmesi gibi çeşitli dallarda hizmet vereceğim. Hedefim danışanlarıma kısa süreli diyet mantığını bir kenara bıraktırıp yaşam şekline göre beslenme düzeni oluşturmayı benimsetmek” dedi.

Açılış törenine katılan misafirler ile birlikte yapılan dua ve kesilen kurdele ile Zişan Taşdemir Beslenme ve diyet danışmanlığı ofisi hizmete açıldı.

KONYA  OLAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kamu araçları koronavirüs için çalışacak
Kamu araçları koronavirüs için çalışacak
Beyşehir Yeni Sanayi Sitesi'nde çalışmalar hızlandı
Beyşehir Yeni Sanayi Sitesi'nde çalışmalar hızlandı