Gelecek Partisi Taşkent’i sokak sokak gezdi

Gelecek Partisi Taşkent'i sokak sokak gezdi

Taşkent'e çıkartma yapan Gelecek Partisi Konya il Teşkilatı, ilçede vatandaşların ve esnafın sorunlarını dinledi

14 Ekim 2020 - 15:27

Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı, Konya genelinde halkın sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Çalışmalarına geçtiğimiz haftasonu Taşkent’te devam eden partililer, esnaf ve halkla biraraya geldi.

Gelecek Partisi Konya İl Başkan Yardımcısı ve Bölge Koordinatörü Mustafa Gürhan Demir, Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Taşkent İlçe Koordinatörü Seyit İbrahim Durmuş, Taşkent İlçe Başkanı Ali Küçüktuna ve Yönetim Kurulu Üyeleri haftasonu ilçe halkının sorunlarını dinledi. Sadece seçim zamanı değil her zaman halkın yanında olduklarını belirten İl Başkan Yardımcısı Mustafa Gürhan Demir, ekonomik sıkıntılar, Taşkent’in geciken yatırımları, PTT’nin Taşkent şubesinin kaldırılması konusunda halkın yoğun şikayette bulunduğunu belirterek Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na ilçede yoğun bir teveccüh olduğunun altını çizdi.

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici ise sahada yaptıkları çalışmaların verimli geçtiğini belirterek, ziyaret ettikleri ilçe ve STK’lara yaptıkları ziyaretlerin ardından tüm partililerin sahaya indiğini söyledi. Şu an muhalefet olarak halka hizmet ettiklerini ifade eden Ekici, yapılacak ilk seçimin ardından meclis aritmetiğinde ve yerel yönetimlerde şaşırtıcı değişikliklerin olacağını savundu. İl ve ilçe teşkilatları ile her gün halkın arasında olduklarının altını çizen Ekici, Konya’nın sorunlarını kamuoyunda duyurmaya devam edeceklerini vurguladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
42 FETÖ silahlı terör örgütü üyesi daha deşifre oldu
42 FETÖ silahlı terör örgütü üyesi daha deşifre oldu
“Dersimize çok iyi çalıştık, çiftçinin sorunlarını çözmek için geliyoruz”
“Dersimize çok iyi çalıştık, çiftçinin sorunlarını...