Gelecek Partisi’nden CHP’ye hayırlı olsun ziyareti

Gelecek Partisi'nden CHP'ye hayırlı olsun ziyareti

CHP'nin Şubat ayında yapılan İl kongresinde yeniden İl Başkanlığına seçilen Av. Barış Bektaş ve yönetim kurulunu ziyaret eden Gelecek Partisi (GP) Konya İl Başkanı Hasan Ekici ve yönetim kurulu üyeleri hayırlı olsun temennilerini iletti.

05 Mart 2020 - 13:27

GP Konya İl Başkanı Hasan Ekici ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden memnun kaldıklarını belirten CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, “GP Konya İl Başkanı Hasan Ekici ve yönetim kurulundaki arkadaşların hayırlı olsun ziyaretinde bulunmalarından dolaylı memnun kaldık. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Şubat ayında yaptığımız il kongremiz sonucu yeniden il başkanı seçildim. Delegelerimize ve partililerimize teşekkür ediyorum. Gayet demokratik bir ortam da partimiz CHP’ye yakışır bir kongre gerçekleştirdik. Artık kongresi sonrası bizlere düşen görev partimizi Konya ve ilçelerinde büyütmek ve iktidar koşusuna katkı sunmaktır. Gelinen noktada AK Parti hükümetleri ülkemizi bir parti devletine dönüştürdü. Rahat bir ortam yoktur. Bu süreçte halkımızın yanında olup, iktidarın yanlışlarını anlatarak, Konya ve ilçelerimizin sorunlarının takipçisi olacağız” dedi.

GP Konya İl Başkanı Hasan Ekici de CHP'nin yeni yönetimini tebrik ederek, “Demokratik bir ortamda gerçekleştirdiğiniz il kongrenizde yeniden CHP Konya il başkanı seçilmenizden dolayı sizi ve yönetim kurulundaki arkadaşları kutluyoruz. Başarı diliyoruz. Demokrasiye, katılımcılığa ve şeffaflığa önem veren bir parti olarak, CHP’nin bu kültürü geliştirmesinden dolayı kutluyoruz. Parti olarak ötekileştiren bir politikanın karşısındayız. Birleştirici bir dil ve anlayışla hareket ediyoruz. GP olarak Konya’da il yönetimini oluşturduk. Hafta sonu Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla il binamızın açılışını gerçekleştireceğiz. Sizleri ve Konyalı hemşerilerimizi bu açılışımıza bekliyoruz” diye konuştu.   

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Pençe-Kaplan Operasyonu'nda çatışma: 1 şehit
Pençe-Kaplan Operasyonu'nda çatışma: 1 şehit
İş adamı Yakup Küçük hayatını kaybetti
İş adamı Yakup Küçük hayatını kaybetti