Gelecek Partisi’nden 31 ilçedeki ihtiyaç sahiplerine destek

Gelecek Partisi'nden 31 ilçedeki ihtiyaç sahiplerine destek

Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı, 31 ilçedeki ihtiyaç sahiplerine gönderilmek üzere hazırladığı yardım kolilerini ulaştırmaya başladı

09 Nisan 2020 - 19:46

Gelecek Partisi Konya İl Teşkilatı, ihtiyaç sahiplerine yönelik başlattığı yardım kampanyasını hayata geçirdi. Kampanya çerçevesinde hazırlanan yardım kolileri, 31 ilçede tespit edilen yardıma muhtaç kişilere ulaştırılmak üzere yola çıkarıldı.

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, Sosyal Politikalar Başkanlığı tarafından yürütülen "Sen de Umut Ol" kampanyası ile kimsesiz, işsiz ve yardıma muhtaç kişileri tespit ederek, bir nebze de olsa yanlarında olabilmek için böyle bir proje başlattıklarını söyledi.

Ekici, "Koronavirüs nedeniyle zor anlar yaşadığımız bu günlerde, ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmamak için böyle bir kampanya başlattık. Sosyal Politikalar Başkanlığımız 31 ilçede yürüttüğü yoğun çalışma ile önce ihtiyaç sahiplerini tespit etti. Ardından hazırlanan temel ihtiyaç maddelerinden oluşan koliler, ihtiyaç sahiplerine gönderilmek üzere yola çıkarıldı. Ve dağıtımı da titizlikle yürütülecek. Gelecek Partisi olarak 'halkımızın yalnız seçimde değil, her zaman yanında olacağız. Bu anlamda kampanyayı yürüten İl Başkan Yardımcımız Hacer Filikçi Akın'a ve Sosyal Politikalar Birimine çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KOSKİ yüksek fatura paylaşımlarına açıklık getirdi
KOSKİ yüksek fatura paylaşımlarına açıklık getirdi
Büyükşehir'den psikolojik destek
Büyükşehir'den psikolojik destek