Gelecek Partisi, "Kardeş Aile" ile yardıma koşuyor

Gelecek Partisi, "Kardeş Aile" ile yardıma koşuyor

Gelecek Partisi, başlattığı "Gelecek Gönüllüleri" projesi ile oluşturulacak kardeş aileler aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunacak

03 Nisan 2020 - 16:55

Gelecek Partisi Sözcüsü Selim Temurci, düzenlediği basın toplantısında, yeni bir proje açıkladı. “Gelecek Gönüllüleri” projesinin detaylarını paylaşan Temurci “Biz, bu ülkede kardeşlik ve birlik istiyoruz. Sosyal yardımların siyasi malzeme olarak kullanılmasına karşıyız. STK’ların ve  yerel yöneticilerin aktif bir şekilde sürece dahil olmasın arzu ediyoruz” dedi.

Gelecek Partisi’nin kendi içinde, “Gelecek Gönüllüleri” isimli bir çalışma başlattığını söyleyen Temurci, “Buna göre, Genel Başkanımızdan başlamak üzere, yönetim kademelerinde bulunan her bir kardeşimizin, kardeş aileleri olacak. Kardeş ailelere bu süreçte yardım edilecek. İnsan, insanın elinden tutsun istiyoruz. Ve bu halkayı hep birlikte yürütelim” diyerek, durumu elveren herkesin, kendi mahallesinde ihtiyaç sahibi olan bir aileyi, kardeş aile olarak görüp, destek vermesini istedi.

Temurci, “Bizim kültürümüz ve medeniyetimizde var olan dayanışma kültürümüzü, yeniden milletimize bu süreçte hatırlatırsak, krizi çok daha rahat atlatacağımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Gelecek Partisi'nin, teşkilatlanma çalışmalarını da aralıksız sürdürdüğünü, videokonferans yöntemiyle toplantıları sürdürdüklerini söyleyen Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selim Temurci, Adana’da Adnan Fındık, Samsun’da Mustafa Yeşilyurt, Karabük’te Burak Onur Gündüz, Denizli’de ise Aykut Yıldırım’ın kurucu il başkanı olarak atamalarının yapıldığını kaydetti. Gelecek Partisi’nde ataması yapılan il sayısı 46 oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Toplam vakaların yüzde 80'i iyileşti"
KOSKİ yüksek fatura paylaşımlarına açıklık getirdi
KOSKİ yüksek fatura paylaşımlarına açıklık getirdi