Gelecek Partisi Karatay’da bayrak değişimi

Gelecek Partisi Karatay'da bayrak değişimi

Gelecek Partisi Karatay İlçe Başkanı Mehmet Emin Bozkulak'ın işleri nedeniyle istifasının ardından yerine Seyit İbrahim durmuş getirildi

29 Temmuz 2021 - 14:14

Gelecek Partisi Kurucu İlçe Başkanı Mehmet Emin Bozkulak’ın işlerinin yoğunluğu nedeni ile partisine yeterince zaman ayıramadığını bildirmesi üzerine, Karatay İlçe Başkanlığına İl Başkan Yardımcısı Seyit İbrahim Durmuş atandı.

DEVİR TESLİM YAPILDI

İlçe Başkanlığında düzenlenen devir teslim programına İl Başkanı Hasan Ekici ve halef selef ilçe başkanlarının yanısıra İl Başkan Yardımcıları ve Karatay ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı. Programda konuşan İl Başkanı Hasan Ekici şunları söyledi:

“Sayın Mehmet Emin Bozkulak, kurucu ilçe başkanı olarak yönetimi ile birlikte o zor dönemlerde bizlerle ve Genel Başkanımızla, bu kadrolarla beraber oldu. Bu önemliydi, değerliydi ve anlamlıydı. Zor zamanda ben varım demek, ben sizlerle beraberim demek kolay birşey değil, kendisine bu güne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum, zaten bundan sonra da Geleceğimiz için birlikte çalışmaya ve bilgi paylaşımına devam edeceğiz. Seyit İbrahim Bey ile de İl Teşkilatımızın kuruluşundan bu yana birlikte çalışıyoruz, İl Başkan Yardımcılığında gösterdiği başarıyı Karatay İlçemiz için de göstereceğine canı gönülden inanıyorum ve başarılarının devamını diliyorum.”

Karatay Kurucu İlçe Başkanı Mehmet Emin Bozkulak da, “Görev bize tevdi edildikten bugüne kadar on sekiz aydır iyisi ile kötüsü ile günahı ve sevabı ile bu günlere kadar geldik. Siyaset vefakârlık ve fedakârlık isteyen bir iştir. Biz de vefakâr ve fedakâr olmayı çok arzu ettik ama işlerimiz buna müsaade etmediği ve bu vebali de kaldıramayacağımız için bir bayrak değişimini talep ettik. Partimizden ayrılmıyoruz, Seyit İbrahim Bey’in bayrağımızı daha da ileriye taşıması için elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz” dedi.

Karatay İlçe Başkanlığına atanan Seyit İbrahim Durmuş da, “Emek en büyük nimettir, o yüzden bu güne kadarki hizmetlerinden ve emeklerinden dolayı Mehmet Emin Bey ve yönetimine teşekkür ediyorum, Karatay’ı en iyi hale getirmek hepimizin boynunun borcu, bunun için de Mehmet Emin Bey ile dirsek temasında olmaya devam edeceğiz ve hep birlikte Karatayımızın adını daha da yüksek sesle ve yaptığımız çalışmalarla duyurmaya devam edeceğiz. Benim siyasete girmemin en büyük nedeni iki çocuğumun güzel bir ülkede yaşamasını sağlayabilmek. Onun için de yol bizim, yol geleceğimizin ve gelecek de bizim ellerimizde büyüyecek, Karatay Konya’nın en iyi ilçesi olacak İnşallah” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüste vaka sayısı 30 bine yaklaştı
Koronavirüste vaka sayısı 30 bine yaklaştı
Konyaspor-Alanyaspor maçının biletleri satışa çıkıyor
Konyaspor-Alanyaspor maçının biletleri satışa çıkıyor