Gelecek Partisi Kadınhanı’nda güç kazandı

Gelecek Partisi Kadınhanı'nda güç kazandı

Üye çalışmalarına hız veren Gelecek Partisi Konya İl Teşkilatı, Kadınhanı'nda düzenlenen törenle 500 yeni üyeyi daha kadrosuna kattı

08 Kasım 2020 - 14:22

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici ve başkan yardımcılarından oluşan bir heyet, Kadınhanı İlçe Teşkilatı tarafından organize edilen 500 kişilik katılım ve esnaf ziyaretleri için Kadınhanı’na gitti.

Kadınhanı ilçe teşkilatında gerçekleştirilen rozet takma töreninin ardından esnaf ziyaretlerinde bulunan Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici ve beraberindeki heyet, vatandaşların büyük teveccühü ile karşılaştı.

HALKIN DERDİNİ DİNLEMİYORLAR

Döviz kurunun sürekleri artmasından dolayı girdi maliyetlerinin arttığını, fakat üreticinin mahsulünün yerinde saydığını söyleyen Gelecek Partisi Karatay İlçe Başkanı Yahya Akbaş, “Vatandaşlarımızı sık sık ziyaret ediyoruz. Halkımız çoğunlukla tarım ve hayvancılıkla uğraşıyor. Dövizin hızlı artışından dolayı girdi maliyetlerinin sürekli artmasının yanında üreticinin ürünü hep yerinde sayıyor. Halka fildişi kulelerinden bakan iktidar mensupları halkın içine girip dertlerini dinlemiyorlar. Çünkü artık çözüm üretemiyorlar” dedi.

HALKIMIZIN YANINDAYIZ VE OLMAYA DA DEVAM EDECEĞİZ.

Ziyaretler kapsamında Kadınhanı’nda esnaf ve vatandaşlarla biraraya gelen Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici de iktidar mensuplarının artık halktan uzak yaşadıklarını kaydetti. Ekici, “Halkımızın sıkıntısını biliyoruz, çünkü daima vatandaşlarımızla birlikteyiz. Halkımızın yaşadığı sıkıntıları yakından takip ediyoruz. Dövizi kontrol edemeyen iktidar mensupları üreticinin çektiği sıkıntılardan habersiz yaşıyorlar. Halka verecek cevapları olmadığı için halkın içine girmekten korkuyorlar. Bizler başta Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu olmak üzere tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte halkımızın yanındayız ve olmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Normalleşmenin ilk gününde rakamlar düşündürdü
Normalleşmenin ilk gününde rakamlar düşündürdü
Kaplıca ve termal tatil köyü hayali ile dolandırılmayın
Kaplıca ve termal tatil köyü hayali ile dolandırılmayın