Gelecek Partisi anneleri unutmadı

Gelecek Partisi anneleri unutmadı

Gelecek Partisi, teşkilatlanmasını tamamladığı illerde harekete geçerek, şehit anneleri ile bütün annelerin ve kadın muhtarların Anneler Günü'nü kutladı

10 Mayıs 2020 - 17:04 - Güncelleme: 10 Mayıs 2020 - 17:13

Gelecek Partisi, Anneler Günü'nde, tüm anneler ve  anne adayıları için teşkilatları ile harekete geçti. Partinin ve Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun resmi sosyal medya hesaplarından yayınlanan videolu mesajla başlayan Anneler Günü çalışması, sahada da devam etti.

Gelecek Partisi başta İstanbul, Ankara, İzmir, Erzurum, Diyarbakır, Antalya, Bartın, Kocaeli, Isparta, Konya, Tekirdağ, Sakarya, Ardahan olmak üzere, teşkilatlarını oluşturduğu illerde, Kadın Kolları Politikaları Başkanlığı’nca hazırlanan ve Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun, annelere hitaben kaleme alınmış birer mektubu ile birlikte, kadınlara çiçek dağıttı.

Parti teşkilatları, bulundukları illerdeki şehit ailelerini de unutmadı. Evladını, vatan uğruna feda etmiş anneleri ziyaret ederek, bu özel günlerinde yalnız bırakmadı.

Gelecek Partisi’nin Anneler Günü kapsamında bir diğer adresleri ise kadın muhtarlar oldu. Gelecek Partisi'nin kadın kolları teşkilat görevlileri, kadın muhtarları ziyaret ederek, Genel Başkan Davutoğlu’nun “Sevgili Muhtarım, sizler aynı zamanda mahallenizdeki çocukların manevi annesisiniz” ifadelerini de içeren mektuplarını iletti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Son 24 saatte 176 bin 656 PCR testi yapıldı
Son 24 saatte 176 bin 656 PCR testi yapıldı
Ali Akkanat Turizm Fakültesi’ne British Council'den destek
Ali Akkanat Turizm Fakültesi’ne British Council'den destek