Gediz: “ Vali Toprak’ın yanındayız”

Gediz: “ Vali Toprak’ın yanındayız”

Dünya Elektronik Basın Konseyi Konya Temsilcisi Sami Gediz bir açıklama yayımladı.

26 Kasım 2019 - 20:30

Açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Dünya E-Basın Konseyi Konya Temsilciliği olarak, uzun zamandır gündemi meşgul eden ve algı yürütme politikasına dönüşen Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak ile ilgili açıklama yapma gereği duyduk.

Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, devamlı halkın arasında, halkla iç içe olan, mütevazı bir yapıya sahiptir. Konya’ya geldiği günden bu yana, koltuktan güç alan değil, koltuğa güç veren bir yapıda hareket etmiştir.

Kimsesiz çocuklar, huzurevinde kalan yaşlılar ve engellilerin sevdiği, baba gibi gördüğü bir kişiliktir. Onları hiçbir zaman ihmal etmemiştir. Esnaf ziyaretlerine sık sık çıkarak, esnafın dertleriyle dertlenen, çözüm noktasında elinden geleni yapan Vali Toprak, geceleri ise hastaneleri tebdil-i kıyafet ile ziyaret ederek, personelin hastalara karşı tutumu gibi birçok konuda denetimlerde bulunmaktadır.

Spora ve sporcuya değer veren Vali Toprak, boş zamanlarında spor aktivitelerine de katılarak sporcularla zaman geçirmektedir. Dağ yürüyüşü, Off Road, Tenis gibi birçok spor dalında da başarılarıyla tanınır.

Dışarıdan sert bir yapısı olan Vali Toprak, özünde iyi kalpli, yardımseverdir. Şehrimiz için bir şanstır. Geldiği günden bu yana da duruşunu bozmamıştır. Konya düşmanlığı besleyen bir grubun Vali Toprak üzerinden şehrimize yaptığı algı operasyonunu da unutmayacağız. Dünya E-Basın Konseyi Konya Temsilciliği olarak Valimizin yanındayız ve bu konuyu gündem yaparak üzerinden nemalananlara da izin vermeyeceğiz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

KONYAOLAY.COM

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Alaattin Çakıcı, Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti
Alaattin Çakıcı, Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti
Koronavirüsten bugün 22 kiyi hayatını kaybetti
Koronavirüsten bugün 22 kiyi hayatını kaybetti