Gazeteciler Cemiyeti’nden üyelerine sağlık indirimi

Gazeteciler Cemiyeti'nden üyelerine sağlık indirimi

Konya Gazeteciler Cemiyeti (KGC) ile Özel Medova Hastanesi arasında KGC üyelerine yönelik tüm sağlık hizmetlerinde yüzde 20 indirim yapılmasını içeren anlaşma imzalandı.

11 Mart 2020 - 18:22

Konya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Binası’nda gerçekleştirilen anlaşmaya Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir, KGC Yönetim Kurulu üyeleri ve Özel Medova Hastanesi Kurumsal Pazarlama Uzmanı Muharrem İyitaşcılar ile hastane yöneticileri katıldı.

KGC ile Özel Medova Hastanesi arasında geçmiş dönemde de indirim anlaşması yapıldığını belirten KGC Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Özdemir, “Cemiyetimiz üyesi meslektaşlarımızın sağlık hizmetlerinden indirimli bir şekilde yararlanmasını sağlayan indirim anlaşmasını yenilemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sağlığın özellikle içinde bulunduğumuz ve koronavirüs vakasının günden güne yayıldığı bugünlerde ne kadar önemli olduğu bir kez daha anlaşılmıştır. Her şeyin başı sağlıktır diyor, yaptığımız anlaşmanın meslektaşlarımız için hayırlı olmasını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir, gazetecilerin sağlık hizmetlerinde yüzde 20 indirim almalarını sağlayacak olan anlaşmaya imza attı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Beyşehir Karaburun Plajı tatilcileri bekliyor
Beyşehir Karaburun Plajı tatilcileri bekliyor
Angı: Ayasofya'nın zincirleri kırılmıştır
Angı: Ayasofya'nın zincirleri kırılmıştır