Gazeteci Bülbül’e taziye

Gazeteci Bülbül'e taziye

Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve İletişim Başkanlığı Konya İl Müdürü Abdurrahman Fidancı, vefat eden duayen gazeteci Rıdvan Bülbül'ün vefatı nedeniyle taziye mesajı yayınladı

10 Temmuz 2019 - 14:51

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, duayen gazeteci Ali Rıdvan Bülbül’ün vefatı üzerine bir taziye mesajı yayımladı.

Başkan Altay’ın mesajı şöyle:

“Konyamızın yetiştirdiği duayen gazetecilerden, Basın Şeref Kartı sahibi Ali Rıdvan Bülbül’ün vefatını büyük bir teessürle öğrenmiş bulunuyorum.

Gazetecilik mesleğine uzun yıllar başarıyla hizmet eden; birikimi ve tecrübesiyle çok değerli gazeteciler yetiştiren, tüm yaşamını mesleğini daha ileriye taşımak adına çalışarak geçiren Ali Rıdvan Bülbül, Konyamız için önemli bir değerdi.

Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesi, sevenleri ve basın camiasına başsağlığı diliyorum.”

 

Gazeteci Bülbül'ün vefatı nedeniyle İletişim Başkanlığı Konya İl Müdürü Abdurrahman Fidancı da bir mesaj yayınladı.

Fidancı, mesajında, "Konya basınının yetiştirdiği duayen gazetecilerimizden, basın şeref kartı sahibi Ali Rıdvan Bülbül bey’in vefatını büyük bir teessürle öğrenmiş bulunmaktayız.

İlerleyen yaşına rağmen mesleğinden kopmayan ve gazetecilik hayatında yapmış olduğu çalışmalarla derin hatıralar bırakan, Konya basınının çınarını daima saygıyla anacağız.

Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı, Anadolu Ajansı Konya Bölge Müdürlüğü, TRT Konya temsilciliği görevlerinde de bulunan şair, gazeteci yazar Merhum Ali Rıdvan Bülbül beye Cenab-ı Allah'tan rahmet, başta ailesi ve sevenleri olmak üzere, tüm basın camiasına sabır ve başsağlığı dileriz" ifadelerini kullandı.

KONYA OLAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bayındır, Beyşehir'in doğalgazı için tarih verdi
Bayındır, Beyşehir'in doğalgazı için tarih verdi
Hastalık Konya'da pik yaptı
Hastalık Konya'da pik yaptı