Engin Bozacı NEÜ Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri oldu

Engin Bozacı NEÜ Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri oldu

Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliğine Engin Bozacı getirildi

23 Mayıs 2019 - 14:16

Necmettin Erbakan Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliğine görevlendirilen Engin Bozacı, yeni dönemin hayırlara vesile olmasını temenni ettiğini, Necmettin Erbakan Üniversitesine katkı sağlayacaklarını ifade etti.

Engin Bozacı Kimdir?

Zonguldak doğumlu olan Engin Bozacı, ilk ve orta öğrenimini Zonguldak'ta tamamladı. Yakın Doğu Üniversitesi Edebiyat Fakültesinde lisans eğitimine başlayan Bozacı, Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesine yatay geçiş yaptı ve eğitimini burada tamamladı.

İş hayatına reklam ajanslarında metin yazarlığı yaparak adım atan Bozacı, 2006-2007 yılında Kombassan Holding’de metin yazarı olarak görev yaptı ve 2007 yılında İttifak Holding ailesine katıldı. 2007-2010 yılları arasında Kulesite Alışveriş Merkezinde Kurumsal İletişim ve Pazarlama Sorumlusu olarak görev yaptı. 2010 yılında vatani vazifesi nedeniyle çalışma hayatına kısa bir ara veren Bozacı, askerlik dönüşü Haziran 2011'de İttifak Holdinge Kurumsal İletişim Uzmanı, 2017 yılında da Kurumsal İletişim Müdürü olarak atandı. Perakende, inşaat, gıda, makine, tarım ve hayvancılık gibi birçok sektörde halka arz, lansman, iç iletişim, kurumsal tanıtım alanlarında önemli projeler yürüttü.

Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Reklamcılık ve Tanıtım alanında lisansüstü eğitimine devam eden Bozacı, evli ve bir çocuk babasıdır.

KONYA OLAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karapınar Ziraat Odası, çiftçilerle hasat alanlarını inceledi
Karapınar Ziraat Odası, çiftçilerle hasat alanlarını inceledi
Beyşehir su sporları turizmine açılıyor
Beyşehir su sporları turizmine açılıyor