Emniyet Genel Müdürü, yeni emniyet binasını inceledi

Emniyet Genel Müdürü, yeni emniyet binasını inceledi

Konya'da bir dizi ziyarette bulunan Emniyet Genel Müdürü Aktaş, yeni yapılan emniyet binası ve Konya hakkında bilgiler aldı, şehit ailelerini ziyaret etti

15 Ekim 2021 - 17:02

Emniyet Genel Müdürü Sayın Mehmet Aktaş, Konya’da bir takım ziyaretler gerçekleştirdi. Konya İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı ve şehit ailelerini ziyaret eden Aktaş, Konya’da yeni yapılacak İl Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası ile ilgili de incelemelerde bulundu.

Konya’ya protokol görüşmeleri ve ziyaretler için gelen Aktaş, ilk olarak İnşaat Emlak Daire Başkanı Ahmet Nehar Poçan ve beraberindeki heyetle birlikte Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti. Aktaş, burada Konya İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, İl Emniyet Müdür Yardımcıları ve Merkez İlçe Müdürleri tarafından karşılandı. Tören mangasını selamlayan Aktaş, ardından şeref defterini imzaladı. Konya İl Emniyet Müdürü Engin Dinç'e hayırlı olsun dileklerinde bulunan Aktaş, Konya asayişi, güvenliği ve bu kapsamda yapılan çalışmalar hakkında brifing adlı.

İl Emniyet Müdürlüğü ziyaretinin ardından beraberindeki heyetle birlikte İl Jandarma Komutanlığına giden Aktaş, tören mangasını selamlayıp şeref defterini imzalamasının ardından Konya İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Sayın Şakir Uslu ile görüştü.

EMNİYET GENEL MÜDÜRÜ AKTAŞ, ŞEHİT AİLELERİNİ UNUTMADI

Protokol görüşmelerinin ardından Aktaş, Ahmet Nehar Poçan, Konya İl Emniyet Müdürü Engin Dinç ve beraberindeki heyetle Şehit Polis Memuru Ali Teke ve Şehit Uzman Jandarma Ramazan Sağ’ın ailelerini ziyaret ederek taziyede bulundu.

AKTAŞ, YAZIR POLİS MERKEZİ AMİRLİĞİ İNŞAATINI YERİNDE İNCELEDİ

Önümüzdeki günlerde hizmete açılması planlanan ve bölge asayiş ve güvenliğine büyük katkı sağlayacak olan Yazır Polis Merkezi Amirliği’nin inşaatını yerinde inceleyen Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, inşaat hakkında bilgi aldı.

AKTAŞ, VALİ SAYIN ÖZKAN’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ 

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, beraberindeki heyetle birlikte Yazır Polis Merkezi Amirliği İnşaatında yaptığı incelemelerin ardından Konya Valisi Vahdettin Özkan’ı İl Emniyet Müdürü Engin Dinç ile birlikte makamında ziyaret ederek Konya hakkında bilgiler aldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüste vefat sayısı 200 sınırında
Koronavirüste vefat sayısı 200 sınırında
Mevlana'yı Anma Törenleri başladı
Mevlana'yı Anma Törenleri başladı