Emekli maaşını Milli Dayanışma kampanyasına bağışladı

Emekli maaşını Milli Dayanışma kampanyasına bağışladı

Emekli Mehmet Ali Korkmaz, emekli maaşını Milli Dayanışma kampanyasına bağışladı

08 Nisan 2020 - 14:44 - Güncelleme: 08 Nisan 2020 - 14:57

Konya Minibüsçüler ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası üyesi Fransa’dan emekli Mehmet Ali Korkmaz, emekli maaşını Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına bağışladı.

Emekli maaşını Konya Minibüsçüler ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyesi Sıtkı Özgüç’e teslim eden Mehmet Ali Korkmaz, “65 yaşındayım, koronavirüs salgınından dolayı sağlığımız için sokağa çıkamıyorum. Cumhurbaşkanımızın başlattığı Milli Dayanışma kampanyasına destek vermek üzere emekli maaşım olan 3 bin lirayı odamızın yönetim kurulu üyesi Sıtkı Özgüç’e teslim ettim. Salgından dolayı kampanyaya destek vermekten mutlu oldum. Biz bize yeteriz. Ülkemiz bugünleri de atlatacaktır. Vatandaş olarak bizler bu anlamda elimizden gelen katkıyı vermeliyiz” dedi.

KONESOB ve Konya Minibüsçüler ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı Muharrem Karabacak, Mehmet Ali Korkmaz’a bu anlamlı bağışından dolayı teşekkür etti.

Karabacak, “Türk Milleti olarak her zaman birlik ve dayanışmamıza önem vermişizdir. Mehmet Ali Korkmaz’ın emekli maaşını kampanyaya bağışlaması örnek bir davranıştır. Kendinisini kutluyorum”dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özkuloğlu Kasap 2. Şubesini açtı
Özkuloğlu Kasap 2. Şubesini açtı
56 saatlik kısıtlama başladı
56 saatlik kısıtlama başladı