Ekonominin patronları Konya ekonomisini konuştu

Ekonominin patronları Konya ekonomisini konuştu

KONYAGİAD Başkanı Korkmaz, KTO Başkanı Öztürk’ü ziyaret ederek, şehir ekonomisindeki gelişmeleri ve iş birliklerini değerlendirdi

18 Kasım 2020 - 15:23

Konya Genç İş İnsanları Derneği (KONYAGİAD) Başkanı Gülvezir Korkmaz, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Konya Ticaret Odası (KTO) Başkanı Selçuk Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

Kısa bir süre önce kurulan derneğin faaliyetleri hakkında bilgi veren Korkmaz, ülke sevgisini her şeyin üstünde tutan farklı sektörlerdeki genç iş insanlarını aynı çatı altında buluşturduklarını belirtti. Önümüzdeki süreçte yeni iş fikirleri ve projelerle şehir ve ülke kalkınmasına mümkün olan en güçlü katkıyı sunma amacında olduklarını ifade eden Korkmaz, “Konya’da genç iş insanlarının sesi olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şehrimizin ekonomik anlamdaki yükselişine yeni tuğlalar koyarak güç kazandırmanın gayretindeyiz. Konya olarak son dönemde özellikle ihracat rakamlarında kırdığımız yeni rekorlar azmimizi daha da artırıyor. Bu noktada özverili gayretlerinden dolayı Konya Ticaret Odamızın Başkanı Sayın Selçuk Öztürk ile iş dünyasının tüm paydaşlarına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk ise donanımlı ve çalışkan Konyalı genç iş insanlarını bir arada görmekten dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Öztürk “Konya Ticaret Odası olarak şehrimiz ekonomisindeki gelişmeye katkı sunacak her türlü iş birliğine hazırız. Dernek Başkanı Gülvezir Korkmaz ile yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. Öztürk, derneği en kısa sürede ziyaret etmeyi istediğini ifade etti.

Ziyaretin sonunda KONYAGİAD Başkanı Gülvezir Korkmaz, Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk’e hilalin ortasında semazen figürünün yer aldığı bir plaket, Öztürk de Başkan Korkmaz’a Konya Ticaret Odası plaketini takdim etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Meramlı kick boksçular, Avrupa Kupası'nda Türk rüzgarı estirdi
Meramlı kick boksçular, Avrupa Kupası'nda Türk rüzgarı estirdi
Büro Memur-Sen'de yönetim değişti
Büro Memur-Sen'de yönetim değişti