Ekici’den Konyalılara teşekkür

Ekici'den Konyalılara teşekkür

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Ekici, Genel Başkan Davutoğlu'nun hafta sonu Konya programlarında kendilerini yalnız bırakmayan Konya halkına teşekkür etti

20 Temmuz 2020 - 13:02

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, geçtiğimiz haftasonu gerçekleştirdikleri açılış, kongreler ve programlara katılan Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun Konya’dan oldukça memnun ayrıldığını belirterek, kendilerine destek veren Konya halkına teşekkür etti.

KONYA ÖNEMLİ

Cihanbeyli İlçe Başkanlığının açılışı ile başlayan programa ilçe halkının ilgisinin oldukça yoğun olduğunu belirten Ekici “Genel Başkanımız Konya’ya özel önem veriyor. Konyalı hemşehrilerimiz de Genel Başkanımıza yoğun ilgi gösteriyor. Konya’da geçmişte yaşadığımız engellemelerin yavaş yavaş kırıldığını görüyoruz. Amacımız Konya olarak Genel Başkanımızın devraldığı bayrağı en yükseğe çıkarmaktır” dedi.

YEREL SORUNLARI TAKİP EDİYORUZ

Meram ve Karatay ilçe kongrelerinde Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun yoğun ilgi gördüğünün de altını çizen Ekici şunları söyledi:

“Genel Başkanımıza özellikle gençlerin yoğun ilgisi var. Gençlerin coşkusu kongrelere ayrı bir hava kattı. Genel Başkanımızın Konya’da yaptığı açıklamalar ülke gündemine taşındı. Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı olarak özellikle yerel sorunlarla ilgili önemli çalışmalar yapıyoruz. Bu konuda çalışmalarımızı basınla ve halkımızla zaman zaman paylaşacağız.”

HALK İLE İÇ İÇEYİZ

Mevcut hükümetin kendini yenileyemeyerek artık politika üretemediğini vurgulayan Başkan Ekici, “Halkın sorunlarına kulak tıkayarak daha fazla yol alınmayacağını ortalama bir zekâya sahip her siyasetçi bilir. Konya halkı ile her gün iç içeyiz. Sorunları dinleyerek çözülmesi yönünde çaba sarfediyoruz. İlçe kongrelerimizi başarılı ve coşkulu bir şekilde yapıyoruz. Şu an itibariyle 14 ilçemizde kongreleri tamamladık. Ağustos ayı içerisinde sayın genel başkanımızın katılımıyla il kongremizi de gerçekleştirerek yapılacak ilk seçimlere gireceğiz. Önümüzdeki süreçte Konya İl Kongremizi yapmak için hazırlıklara başlıyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitlis'te askeri helikopter kazası: 9 şehit
Bitlis'te askeri helikopter kazası: 9 şehit
Konyaspor Fenerbahçe mesaisine başladı
Konyaspor Fenerbahçe mesaisine başladı