Eğitim-Sen’den emekli öğretmenlere vefa

Eğitim-Sen'den emekli öğretmenlere vefa

Türk Eğitim-Sen 2 Nolu Şube Başkanlığı yaklaşan 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla emekli öğretmenlere plaket verdi

20 Kasım 2019 - 14:15

Türk Eğitim-Sen 2 Nolu Şube Başkanlığı, yaklaşan 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla emekli öğretmenlere yönelik plaket ve kahvaltı programı düzenledi.

Türk Eğitim-Sen Konya 2 Nolu Şube Başkanı Veli Doğrul, Başkan Yardımcılar, Şube yöneticileri ile emekli öğretmenlerin katıldığı programda konuşan Doğrul, “Türk Eğitim-Sen 2 Nolu Şube Başkanlığı olarak amacımız ahde vefa. Yıllarca bu camiada üyelik yapmış, dik duruşları ve hizmetleriyle verdiği mücadelerde yanımızda olmuş sizleri unutmamız söz konusu değil. Bizler bir aileyiz. Sizler için bir şey yapmamız gerekirse telefonun ucunda olduğumuzu ifade etmek isterim. Bizlerin üyelerimizi unutması söz konusu değildir. Dilde bir olan, Fikirde bir olan, işte bir olun ailenin mensuplarıyız. Birbirimize sahip çıkmak zorundayız. Türk Eğitim-Sen olarak öğretmenlerimizin önünü açacak ve sorunlarını giderecek uygulamalar için her türlü mücadeleyi vereceğimizi bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Ülkemizin geleceğini emanet edeceğimiz genç dimağların ülkesine bağlı, milli ve manevi değerlerini bilen bireyler olarak yetiştirilmesi uğrunda, bin bir güçlük içinde, yokluk, haksızlık ve adaletsizliklere maruz kalmasına rağmen yılmadan, yıkılmadan, ilkelerinden taviz vermeden, yolundan şaşmadan, tarihi ve kutsal görevler ifa eden ve geleceğimizi şekillendiren tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum” dedi.

Konuşmanın ardından programa katılan emekli öğretmenlere Türk Eğitim-Sen 2 Nolu Şube Başkanı Veli Doğrul ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından plaket takdim edildi. Program toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Altay, Rusya Belediyelerine pandemi mücadelesini anlattı
Altay, Rusya Belediyelerine pandemi mücadelesini anlattı
Vaka sayısı en fazla düşen iller arasında Konya yok
Vaka sayısı en fazla düşen iller arasında Konya yok