Eğitim gönüllüsü Keleşoğlu unutulmadı

Eğitim gönüllüsü Keleşoğlu unutulmadı

Eğitim gönüllüsü ve hayırsever işadamı Dr. Ahmet Keleşoğlu, ölümünün 6. yıldönümünde mezarı başında dualarla anıldı

14 Ocak 2021 - 15:41

Selçuk Ecza Deposu, As Ecza Deposu, Nezahat Keleşoğlu Vakfı Kurucusu, eğitim gönüllüsü ve hayırsever işadamı Dr. Ahmet Keleşoğlu, ebediyete intikalinin 6. yıldönümünde Musalla Mezarlığındaki mezarı başında anıldı.

Pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleştirilen anma törenine Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Dekanı Prof Dr. Erdal Hamarat, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fikret Karapınar, Keleşoğlu ailesinden Mustafa Gönül, Konya Eczacı Odası Başkanı Ecz. Adem Açıkgöz, Ecz. H.Hakan Koru, Konya Eczacı Odası eski başkanları Uzm. Ecz Cemil Karakap, Uzm Ecz Harun Kızılay,  Selçuk Ecza Deposu Konya Şube Müdürü Hidayet Çelik, Selçuk Ecza Deposu Personel Müdürü Ali Uyar, Selçuk Ecza Deposu birim müdürleri ile çalışanları katıldı.

Selçuk Ecza Deposu Konya Şube Müdürü Hidayet Çelik, “14 Ocak 2015’te kaybettiğimiz vakfımızın, şirketlerimizin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanımız Merhum Ahmet Keleşoğlu insanlığı, beyefendiliği, yöneticiliği, ilkeleri ve hizmet verdiğimiz sektörlerin gelişimine yaptığı katkılarla hepimize örnek olmuş, eğitim gönüllüsü ve hayırsever bir insandır. Merhum Dr. Ahmet Keleşoğlu hem iyi bir iş adamı bunun yanı sıra iyi bir hayırseverdi. Ülke genelinde yaptığı hayırseverliği özellikle eğitimde olmuştur. Şu anda binlerce öğrenciye burs verilmektedir. Okullar yaptırılmakta ve hizmete açılmaktadır. Merhum Ahmet Keleşoğlu’nun hayırseverliği yolunda hizmetlerimiz tüm hızıyla devam edecektir. Merhum Dr Ahmet Keleşoğlu’nun ebediyete intikalinin altıncı yılında, her geçen gün daha da büyüyen özlemle, sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz” dedi.

Tören, merhum Dr. Ahmet Keleşoğlu’nun mezarı başında yapılan dualarla son buldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Son 24 saatte 71 kişi koronavirüse yenik düştü
Son 24 saatte 71 kişi koronavirüse yenik düştü
Karapınar'da 40 metre derinliğinde yeni obruk oluştu
Karapınar'da 40 metre derinliğinde yeni obruk oluştu