Dr. Çetin, sağlık çalışanlarının durumunu Vali Özkan’a...

Dr. Çetin, sağlık çalışanlarının durumunu Vali Özkan'a anlattı

Konya Tabip Odası Başkanı Çetin, Vali Özkan'ı ziyaret ederek, kentteki pandemi süreci ve sağlık çalışanlarının pandemideki durum hakkında bilgi verdi

14 Ağustos 2020 - 14:23

Konya Tabip Odası Başkanı Dr. Eyüp Çetin, Konya Valisi Vahdettin Özkan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete, Konya Tabip Odası Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Ayhan Onur da katıldı.

Bütün dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını ve vaka artışlarının sebeplerinin konuşulduğu ziyarette Vali Vahdettin Özkan Dr. Eyüp Çetin’e yeni görevinde başarılar diledi.

Dr. Eyüp Çetin ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, “Sayın Valimize son dönemde sağlık personelinde motivasyon eksikliği ve tükenmişlik sendromu belirtilerinin görülmeye başlandığı durumunu ilettik. Valimiz de bu günlerde en önemli konunun bu olduğunu, salgın ile mücadelede en büyük güvencenin sağlık çalışanları olduğunun altını çizdi. Konya Tabip Odası olarak Konya’da yapılması gerekenler konusunda fikir ve önerilerimizi ilettiğimiz Valimiz ile hemfikir olduğumuzu görmek bizleri memnun etti” dedi.

Dr. Çetin, sağlık camiası ile yakından ilgilenen ve pandemi sürecinin tüm ayrıntıları ile birebir ilgilenen Vali Özkan'a teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Vajinada ağrının 20 nedeni
Vajinada ağrının 20 nedeni
Anayasa Mahkemesine tepki
Anayasa Mahkemesine tepki