Dinç: Şehitlerimizin aileleri ve gazilerimizin yanındayız

Dinç: Şehitlerimizin aileleri ve gazilerimizin yanındayız

Tanışma yemeğinde şehit aileleri ve gazilerle bir araya gelen Konya İl Emniyet Müdürü Dinç, şahit aileleri ve gazilerin bugün kadar olduğu gibi bundan sonra da yanlarında olduklarını söyledi

26 Eylül 2021 - 11:25

Konya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından şehit  aileleri, gaziler ve gazi aileleri ile tanışma münasebetiyle şehit ve gaziler onuruna yemek programı düzenlendi.

Konya Engelsiz Yaşam Parkı'nda düzenlenen yemek programına İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, Konya Polis Eşleri Derneği Başkanı Yasemin Dinç, İl Emniyet Müdür Yardımcıları, şube müdürleri, şehit aileleri, gaziler ve gazi aileleri katıldı.

"AYNI SOFRA ETRAFINDA TOPLANMAKTAN ONUR DUYDUM"

Programda konuşan Konya İl Emniyet Müdürü Dinç, vatan için canını veren kıymetli şehitlerin aileleri ve gazilerle aynı sofra etrafında toplanmaktan ve aynı yemeği paylaşmaktan büyük onur duyduyuğunu dile getirdi.

"BUGÜNE KADAR OLDUĞU GİBİ BUNDAN SONRA DA ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİMİZİN YANINDAYIZ"

Dinç, "Vatanını ve değerlerini canından aziz bilmiş, varlığına yönelen tehditlere karşı her türlü güçlüğe göğüs gererek, omuz omuza mücadele etmeyi ilke edinmiş emniyet teşkilatı olarak, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da  şehit aileleri ve gazilerimizin ihtiyaçlarının karşılanması, sorunlarının giderilmesi için her zaman daha iyisini yapabilmenin gayreti içindeyiz ve olmaya da devam edeceğiz. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine sabır ve başsağlığı dilerim. Gazilerimize de mutlu ve sağlıklı bir ömür temenni ederim" ifadelerini kullandı.

Program sonunda İl Emniyet Müdürü Dinç, şehit ve gazilerin çocuklarıyla bir araya gelerek uçurtma uçurdu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Dersimize çok iyi çalıştık, çiftçinin sorunlarını çözmek için geliyoruz”
“Dersimize çok iyi çalıştık, çiftçinin sorunlarını...
Ümütkesmez: Konya çiftçisinin hesap sorma vakti gelmiştir
Ümütkesmez: Konya çiftçisinin hesap sorma vakti gelmiştir