Deva Partisi’nden çevre duyarlılığı

Deva Partisi'nden çevre duyarlılığı

Deva Partisi il ve ilçe teşkilatları, hafta sonunda Dünya Temizlik Günü nedeniyle hem çevreyi temizledi hem de piknik yaptı

20 Eylül 2021 - 13:41

Deva Partisi Konya İl Başkanlığı Dünya Temizlik Günü nedeniyle çevre etkinliği düzenledi. Deva Partisi teşkilatlarının katıldığı etkinlik, Kent Ormanında gerçekleştirildi.

Etkinliğe Deva Partisi Konya İl Başkanı Dr. Seyit Karaca’nın yanı sıra Karatay, Meram ve Selçuklu İlçe Başkanları Ahmet Tahralı, Ramazan Bilgiç, Selman Uçar ile İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile aileleri katıldı.

Etkinlik çerçevesinde ilk olarak sabah kahvaltısı yapan katılımcılar, daha sonra Kent Ormanı piknik alanında çöp topladı ve vatandaşlarla sohbet etti. 

Deva Partisi Konya İl Başkanı Dr. Seyit Karaca, etkinlik sonrası yaptığı açıklamada “Ülkemizin de üzerinde yer aldığı dünyayı gelecek nesillere yaşanabilir bir şekilde bırakmak hepimizin görevi ve boynunun borcudur. Bu nedenle hem çocuklarımızı eğitmek hem de bu duyarlılığa dikkat çekmek için buradayız. Deva Partisi ailesi olarak her alanda olduğu gibi, doğa ve çevre konusunda da hassasiyetimizi sürdüreceğiz. Tüm Türkiye’de teşkilatlarımız bu etkinliği icra ettiler. Bundan sonra da bu tür faaliyetleri artırarak devam ettireceğiz. Düzenlediğimiz etkinliğe katılanlara ve organizasyona emeği geçen il başkan yardımcımız Kazım Torlak’a ve ilçe başkanlarımızla bütün partililerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Dr. Karaca, etkinliğe katılan ve organizasyonda emeği geçen İl Başkan Yardımcısı Kazım Torlak başta olmak üzere katılım sağlayan İlçe Başkanlarına ve İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Son 24 saatin koronavirüs tablosu açıklandı
Son 24 saatin koronavirüs tablosu açıklandı
Karapınar'da öğretmenlere bağımlılıkla mücadelenin yolları anlatıldı
Karapınar'da öğretmenlere bağımlılıkla mücadelenin yolları...