Deva Partisi, Konya’da teşkilatlanmasını tamamladı

Deva Partisi, Konya'da teşkilatlanmasını tamamladı

Deva Partisi, Meram ve Karatay İlçe teşkilatlarına atama yaparak, Konya'daki teşkilatlanmasını tamamladı

17 Temmuz 2021 - 16:57

Deva Partisi Konya İl Başkanlığı Konya merkez ilçelerde, ilçe teşkilatlarını tamamladı. Karatay İlçe Başkanlığına Ahmet Tahralı, Meram İlçe Başkanlığına Ramazan Bilgiç atandı.

Deva Partisi'nin Konya'da 31 ilçede teşkilatlanmasını tamamladığını dile getiren İl Başkanı Dr. Seyit Karaca, "İnce eleyip sık dokuyarak ilmek ilmek işlediğimiz teşkilat yapılarımızı, vatandaşımızın sorunlarına çare üretebilecek yol arkadaşlarımızla güçlendirdik. Deva Partisi, sadece isminde deva olan bir parti değil. Yaşanan olumsuzluklara da deva olabilme gayreti ile çalışmalarına devam eden bir partidir" dedi.

Pandeminin verdiği olumsuz ortamların azalması ile kısa zaman sonra sahada vatandaşlarla da buluşma programlarına başlayacaklarını dile getiren Karaca, şunları söyledi:

"Aramıza yeni katılarak gücümüze güç katan merkez ilçe başkanlarımızla ve taşra teşkilatlarımızda durmaksızın sahada faliyet gösteren ilçe başkanlarımızın gayreti ile Türkiye’nin Deva’sı olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Son günlerde Partimize ve Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’ın tavsiyelerine kulak vererek bizlere her geçen gün daha fazla teveccüh gösteren vatandaşlarımıza da çok teşekkür ediyoruz. Sorunları ofis odalarında değil bizzat yerinde görerek insanımızın sorunlarını çözmek için adımlarımızı daha da sıklaştıracağız."

RAMAZAN BİLGİÇ: 18.03.1962 tarihinde Konya’da doğmuştur. İlk, Orta ve Lise tahsilini Konya’da tamamlamıştır. 1982 yılında babası Mehmet Hikmet Bilgiç tarafından 1944 yılında kurulan Evliya Pazarı Tekstil Kolektif Şirketinde iş hayatına atılmıştır. 1996 ila 2000 yılları arasında Menkul Değerler Şirketinde yöneticilik yapmıştır. 2000 ve 2014 yılları arasında Petrol istasyonu İşletmeciliği yaptıktan sonra; tekrar 2014 yılından itibaren tekstil sektörüne dönmüş ve Persan Tekstil A.Ş. nin Konya Bayiliğini alarak halen kendi aile şirketlerimde yöneticilik yapmaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

AHMET TAHRALI, 1972 yılında Konya’nın Karakaya Köyünde doğmuştur. İlkokulu Nakipoğlu İlkokulu’nda, Ortaokulu Karma Ortaokulu’nda, Lise tahsilini ise 1990 yılında Konya Fatih Teknik Lisesi Elektronik  Bölümü’nde tamamlamıştır. 1992 yılında A.Ö. Fakültesi İş idaresi eğitimine ara vererek vatani görevini tamamlayarak iş hayatına atılmıştır. Ticari hayatına 1994 yılından bugüne günümüz teknolojisi, bilgisayar ve internet yazılım alanlarında iş hayatına devam etmektedir.  Evli ve iki çocuk babasıdır. Orta seviyede İngilizce bilmektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüste vaka sayısı 30 bine yaklaştı
Koronavirüste vaka sayısı 30 bine yaklaştı
Konyaspor-Alanyaspor maçının biletleri satışa çıkıyor
Konyaspor-Alanyaspor maçının biletleri satışa çıkıyor