DEVA Partisi, Konya’da teşkilatlanıyor

DEVA Partisi, Konya'da teşkilatlanıyor

DEVA Partisi'nin teşkilatlanma çalışmalarının Konya'da da hızla devam ettiğini belirten Kurucular Kurulu ve Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Topbaş, Selma Aliye Kavaf başkanlığında yürütülen çalışma dışında üçüncü şahıslara itibar edilmemesini istedi

31 Mayıs 2020 - 14:15

DEVA Partisi Kurucular Kurulu ve Merkez Disiplin Kurulu Üyesi, 12. Bölge Teşkilatlanma Komisyon Başkanı Sami Topbaş partisinin teşkilatlanma çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Topbaş, bayram sonrası çalışmalarına ağırlık verdiklerini belirterek, “İl ve ilçe teşkilatlanma sürecimiz büyük bir titizlikle devam etmektedir. Teşkilatlarda görev alacak, toplum tarafından sevilen, başarılı isimler arasında il ve ilçe başkanlarımız ile teşkilatta görev alacak arkadaşlarımız Komisyonlarımızın çalışmaları sonrasında belirlenecektir" dedi.

Konya teşkilatlarının tetkili komisyon başkanı, Eski Bakan Aliye Selma Kavaf’ın çalışmaları sonrasında Genel Merkezimiz tarafından değerlendirilerek kamuoyuna açıklanacağını ifade eden Topbaş, bunun dışında herhangi bir teşkilatlanma çalışması yapılmadığını söyledi.

DEVA Partisi'nde başka bir teşkilatlanma çalışması olmadığını, bu amaçla çalışma yaptığını ifade eden üçüncü şahıslara itibar edilmemesini vurgulayan Topbaş, "Türkiye’nin bugünü ve yarını için yürütmekte olduğumuz çalışmalar büyük bir heyecan ve kararlılıkla devam etmektedir. Daima milletimizin emrinde olduğumuzu saygılarımızla arz ederiz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Okullar 31 Ağustos'ta açılıyor
Okullar 31 Ağustos'ta açılıyor
Bakan Koca, son 24 saatin koronavirüs tablosunu açıkladı
Bakan Koca, son 24 saatin koronavirüs tablosunu açıkladı